Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie USB 2.0 czy 1.1?

    Jak to w końcu jest z tą skrzynką? W materiałach prasowych i instrukcjach jest mowa o USB 2,0, w rzeczywistości po podpięciu do kompa, transfer odbywa się za pomocą USB 1. Czy to kwestia niedopatrzenia w sofcie i jest szansa na zmianę poprzez upgrade, czy też Nikon zaprzestał inwestowania w transfer i zapomniał że obowiązującym już od dosyć dawna jest USB 2.0?

  2. #2
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    USB 2.0 ma 3 standardy przesylu low speed full speed i high speed

    D70 obsluguje niestety tlyko low i full speed. Trybu Hi speed nie dano

  3. #3

    Domyślnie

    Ok. Zainteresowało mnie to "full speed". Kiedy i jak się uaktywnia ten full speed, skoro po podłączeniu aparatu do kompa mam transfer stały na poziomie ok. 350KB/sek? Oczywiście nabyłem czytnik 2.0, ale nurtuje mnie to trochę Czy ten full to właśnie taki transfer?

  4. #4
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Tak wlasnie taki...USB 2.0 w trybie full speed ma transfer zblizony do maksymalnej wydajnosci USB 1.1

  5. #5

    Domyślnie

    Nie jestem pocieszony

  6. #6
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Ech nie mozna miec wszystkiego Cos musza przeciez zostawic dla nastepcy D100. IMHO Nikon i tak ustanowil nowy standard jesli chodzi o pulap mozliwosci lustrzanek amatorskich. Przypomnijcie sobie spekulacje jakie krazyly o nim przed opublikowaniem danych. Pamietam ze jakis tydzien przed ich premierą do sieci dostal sie jakis przeciek danych fabrycznych. Fora az szumialy o tym iz to nie mozliwe...zbyt piekne, przeciez to polka cenowa 300D...jak tania lustrzanka amatorska moze byc tak dobra? A jednak...stalo się. Osobiscie bardzo ciekaw jestem nastepcy Nikona D100 Skoro tyle upakowano w D70 to.......

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •