Erie, tak dla ścisłości, o "ciągłości w półtonach" nie można tu mówić. Zapis nie jest analogowy tylko cyfrowy, czyli już z założenia nie jest ciągły. Trzeba raczej mówić o wiekszej ilości wartości (tonów) pośrednich, a nie o "większej ciągłości", choć w ostatecznym rachunku obserwator odbiera to w bardzo zbliżony sposób.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami