Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: kotek ..

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez amirez Zobacz posta
    Kotki raczej nie polują na zebry, tygryski raczej tak
    Bardzo ładny tygrysek.
    bym powiedzial ze raczej lwy... ale ja sie nie znam

  2. #12

  3. #13

  4. #14

    Domyślnie

    Bardzo ladne subtelne ujecia. Podoba się
    Nikon D90, N50 1.8, Tamron 18-270 PZD
    Mój blog o foto: http://mrlir.wordpress.com/ , trochę presetów, fotek, itp.

  5. #15

    Red face

    Rewelacyjny body painting
    Nikon D50, D200, 50mm, 18-70mm, 24-70mm, 70-300mm, SB-600
    Was habe ich den letztens angestellt ? ah ja… www.thomaszobl.com

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •