Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39
  1. #1

    Domyślnie Program do fakturowania

    Który pogram do fakturowania polecacie?

    ++faktura 2010
    Faktura VAT 2010
    Faktura small biznes
    Faktury Express

    Różnią się w zasadzie interfejsem, bo niby czym więcej ale ogólnie chodzi mi o szybkość działania, żeby się nie zawieszały bazy itp.
    Używacie któregoś z tych programów? a może jest coś innego godnego uwagi za nieduże pieniążki?
    opis w fazie przygotowań ...

  2. #2

    Domyślnie

    Ja do księgowości używam programu Rzeczpospolita Mała Księgowość 2009, zaktualizowanego do najnowszej wersji.
    Posiada przyzwoity moduł fakturowania, więc nie potrzeba zewnętrznych programów.
    W dodatku jest za przyzwoite pieniądze: 5,99 zł, jeśli ma się cierpliwość czekać na przesyłkę z Rzeczpospolitej, albo około 25 zł na allegro.

  3. #3

    Domyślnie

    Dawali też coś do Gazety Prawnej ale w moim pikutkowie jej nie mieli :/ Może faktycznie warto się za czymś takim rozejrzeć
    opis w fazie przygotowań ...

  4. #4

    Domyślnie

    Ja używam Faktur1, jest też rozbudowana wersja Fakktur2.

    Jest niedrogie, można konfigurowac wygląd faktury i swojej stopki (logo etc.)
    I wystawia Faktury

    www.marcom.nysa.pl

  5. #5

    Domyślnie

    Wszystko zależy od tego, czy potrzebujesz dekretacji płatności, kontroli stanów magazynowych, itp. Ja używam Lefthand mała księgowość - dosyć rozbudowany, ale niedrogi, kontrola stanów magazynowych, płatności, efaktury i sporo innych. Chodzi szybko, ma świetny system backupów i łatwą aktualizację.

  6. #6

    Domyślnie

    Dzięki za propozycję.
    Poczytałem, pooglądałem i w zasadzie do pełni szczęścia wystarczy mi ten: http://www.rafsoft.net/wersje.html wersja standard. Magazynowania nie mam więc jest mi to zbędne. Wygląd przyjazny dla oka i ma również wypełnianie druczków pocztowych i innych dupereli.

    Poczytam jescze na temat Fakktur2 oraz Lefthand
    Dzięki chłopaki
    opis w fazie przygotowań ...

  7. #7

    Domyślnie

    a patrzyłeś na netowe produkty? ja ostatnio wykupiłem wfirma.pl i chodzi bajecznie
    trochę złomu w dużym plecaczku.

  8. #8

    Domyślnie

    ja używam Samozatrudnienie z firmy FORMAT z Wrocławia. Ma wszystko, co potrzeba: fakturowanie, magazyn, bazę klientów i towarów, archiwum faktur. Wylicza podatek, VAT, ZUS, można wydrukować przelewy do banku. Generuje wszelakie zestawienia miesięczne, roczne.

  9. #9

  10. #10
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    Gotenhafen
    Posty
    11

    Domyślnie

    a macie coś darmowego co będę mógł uruchomić na dwóch kompach. Tzn jeden będzie serwerem, a drugi klientem z możliwością podglądu wszystkich faktur itp? Może być płatne, ale w granicach rozsądku oczywiście.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •