Szukaj
olender.me
C5DmkII, C28/1.8, C85/1.8
Napisałem o tym dwa posty wyżej, przed twoim wpisemDokładnie tutaj: http://labs.adobe.com
Nic się nie stałoSam tego szukałem ze dwie godziny po sieci. Niech chociaż zostanie link dla innych.
Inną sprawą jest to, że jak już znalazłem to czego szukałem, to stwierdziłem że profile mi nie leżą, ACR nie podoba mi sie w ogóle i przesiadłem się na wywoływanie RAW w NX2![]()
Ja tu z nikim nie dyskutuje tylko informuję, mam dwa sytemy i wiem, że profile 5D zastosowane do obróbki fotek z D700 wcale nie przypominają fotek z 5D i obojętnie gdzie się je stosuje. Może w NX2 wygląda to lepiej, ale w PS i LR kompletna kicha - a taki landscape to już szczyt porażki - myślę o oddaniu koloru skóry.
A to nic nowego. Natomiast jak sama nazwa wskazuje landscape służy do czegoś innego niż portret na tle przyrody
Pozdrawiam-Rajmund
Dwie puszki, dwie lampy i trochę szkła
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Skontaktuj się z nami