Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Lusterko i troche zieleni

    Miało byc naturalnie i chyba wyszlo (mam taka nadzieje). Taki widoczek wygrzebany z wycieczki z Harbem, Gregiem i Guinessem, w tamtym roku. Tylko od razu mowie ze na rozdzielczosciach ponizej 1200 pikseli na dluzszym boku, nic nie widać (specyfika krzaczorów), więc mniejsza wersja to tylko tak dla podglądu, zachęcam do kliknięcia na większą. Chcialbym wiedziec czy to sie broni, bo ostatnio nie wiem juz co jest dobre a co złe, za dużo tych zdjęc w necie sie chyba naoglądałem...


    WIEKSZA WERSJA

  2. #2

    Domyślnie

    Bardzo fajne kolorki.....ladne zdjecie...jedynie co do tych druciorow sie czepie....kurde 5 minut zabawy i ich nie ma!

  3. #3

    Domyślnie

    bardzo dobre zdjecie , podobaja mi sie takie klimaty ,kolorki bdb

  4. #4

    Domyślnie

    No naturalnie to na pewno jest .
    Ładne kolorki.

  5. #5

    Domyślnie

    Jest woda i ładne odbicie...są ciekawe kolorki ,chmurki na ładnym niebie ..ogólnie to ciekawy widoczek ...co do drutów to za Gregiem

  6. #6

    Domyślnie

    ładnie , fajna sadzawka

  7. #7

    Domyślnie

    Ot pokazanie jakiegos bajorka, naprawde nie ma na czym dluzej oka zawiesic... przykro mi ale jestem na nie tym razem, chociaz bardzo lubie twoje zdjecia.
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sebastian Kraus Zobacz posta
    Ot pokazanie jakiegos bajorka, naprawde nie ma na czym dluzej oka zawiesic... przykro mi ale jestem na nie tym razem, chociaz bardzo lubie twoje zdjecia.
    Mam dokładnie takie samo odczucie.
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  9. #9

    Domyślnie

    Kadr , kolorki fajne , a teraz czepiam się jak już koledzy pisali wcześniej druciory beee

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •