Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Proac150 Zobacz posta
    Dystorsja ok, ale przepałów nie ma (ja naświetlam na najjaśniejsze miejsce na niebie, śniegu...)
    Moze moj monitor. Spojrze na innym. Juz ten... jak mu tam Harb podajze cos mi kiedys mowil, ze trza brac na przymiarke

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GUINNESSts Zobacz posta
    Moze moj monitor. Spojrze na innym. Juz ten... jak mu tam Harb podajze cos mi kiedys mowil, ze trza brac na przymiarke
    niestety

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Tomaszu ale gdzie ty tam widzisz przepal?
    Widze na tyle przepalony snieg po srodku kadru, ze mnie to drazni. Troche przypomina mi to Michale dazenie do konwersji. Jesli wedlug Was nie ma tam ani tyci przepalu to musze cos zrobic z monitorkiem. Mnie to drazni. Janusz zadzwonie i opisze.(nie dzis) Sorry za OT

  4. #14

    Domyślnie

    Fajne
    Jakaś moda na torpedownie czy co?
    D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters

  5. #15

    Domyślnie

    Kadr, faktycznie z pomyslem i zupelnie inny niz te ktore wiedzialem dotychczas. Tyle ze wykonanie mi jednak nie lezy. I to jedno z takich zdjec, gdzie nie potrafie znalezx wyjasnienia dla pewnych, jednak, negatywnych odczuc

  6. #16

    Domyślnie

    Brawo za inne spojrzenie na torpedownie .
    Wiem, że Ty w kolorku raczej w krajobrazie mało, ale wydaje mi się, że warto byłoby popróbować.
    Podłoga mogłaby ciekawie wyglądać. Zderzenie koloru i faktury piasku ze śniegiem hmm... .

  7. #17

    Domyślnie

    Mam mieszane uczucia. Okraszona palisadą wykrzykników tytułowa torpedownia jest mało czytelna, a jak rozumiem miała być daniem głównym. O reszcie koledzy już napisali.
    LED ZEPPELIN

  8. #18

    Domyślnie

    Ciekawe, inne spojrzenie na to miejsce.
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikonozaur Zobacz posta
    Mam mieszane uczucia. Okraszona palisadą wykrzykników tytułowa torpedownia jest mało czytelna, a jak rozumiem miała być daniem głównym. O reszcie koledzy już napisali.
    Okraszone palisadą wykrzykników, bo to 3 zdjęcie z tego miejsca pokazane w tym dniu (Harb, Mich77), mam również kadry gdzie torpedownia jest daniem głównym, ale byłoby za dużo podobnych fot (kadrów) jak na jeden dzień.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Proac150 Zobacz posta
    Okraszone palisadą wykrzykników, bo to 3 zdjęcie z tego miejsca pokazane w tym dniu (Harb, Mich77), mam również kadry gdzie torpedownia jest daniem głównym, ale byłoby za dużo podobnych fot (kadrów) jak na jeden dzień.
    Możliwe, że tytuł potraktowałem jak tytuł, czyli zbyt dosłownie. A miejsce rzeczywiście bardzo trudno pokazać w jakiś inny, nowatorski sposób. Też tam byłem i z tematem się mierzyłem, a co napstrykałem już Wam pokazałem.
    LED ZEPPELIN

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •