Listopadowy plener z Sebastianem Martinezem Srusiem i Kultenem, Zdjecie ratowane z kosza czy z powodzeniem Wy ocenicie![]()
Zapraszam
pozdrawiam S
Szukaj
Listopadowy plener z Sebastianem Martinezem Srusiem i Kultenem, Zdjecie ratowane z kosza czy z powodzeniem Wy ocenicie![]()
Zapraszam
pozdrawiam S
Ostatnio edytowane przez Sylvester ; 20-01-2010 o 22:56 Powód: ort
Nie jest to Kulten ale podoba sie......warto bylo bo ladne jest!
Nikon http://greg77.com/
I bardzo dobrze, że wytargałeś to z kosza.
Bardzo fajne kamyki (tego w LD lekko bym przygasił).
Podoba się.
Ladna kompozycja i przyjemnie sie oglada...
Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
Pozdrawiam, Krzysiek.
sporo sie dzieje na tym zdjeciu, dla mnie jest ok.![]()
Podoba sie![]()
D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters
Bardzo ladnie!![]()
jakbym mial sie czepiac to powiem ze dla mnie za jasno na niebie. A ze balagan..... Tam ciezko jest zrobic kadr bez balaganu. Sam mam jeszcze kilka nie ruszonych RAFow ale wlasnie z uwagi na balagan nie mam do nich przekonania
Skontaktuj się z nami