Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39
  1. #21

    Domyślnie

    Wspaniale Panie Januszu, bardzo się podoba. Extra kadry i kontrasty - brawo .
    Pozdrawiam, Grzegorz.

  2. #22
    Gaduła
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Kamieniec Ząbkowicki
    Posty
    3 038

    Domyślnie

    Jedynka świetna, bardzo dobry kadr.
    D610 | N 16-35 VR | N 85/1.8D | T 90/2.8 Di | T 70-300 VC || D70s | N 18-70/3.5-4.5

  3. #23

    Domyślnie

    ..... jedynka jest na prawdę dobra, mimo ciasnego kadrowania panuje wyjątkowa równowaga, .... zaglądam jeszcze raz, ...... no nie ma się do czego przyczepić

  4. #24

  5. #25

    Domyślnie

    Jedyneczka świetna
    Każdy inaczej widzi
    D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters

  6. #26

    Domyślnie

    Albo mam zmeczone oczy po nocy przed monitorem albo na obu brakuje ostrosci. Szczegolnie razi mnie to na bonusie - najostrzejsza wydaje sie byc woda po lewej a jesli sie nie myle to chyba nie tak powinno byc. Ale w razie watpliwosci patrz pierwsze zdanie tego postu

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Strus Zobacz posta
    Albo mam zmeczone oczy po nocy przed monitorem albo na obu brakuje ostrosci. Szczegolnie razi mnie to na bonusie - najostrzejsza wydaje sie byc woda po lewej a jesli sie nie myle to chyba nie tak powinno byc. Ale w razie watpliwosci patrz pierwsze zdanie tego postu
    może tak być, bo to z foty tego nowego 70-200mm 2,8 VRII a to mydło jest i przy f16, 1/100sek, ogniskowej 70 mm włączonym VR II (on ma działanie jakoś tak do 4 EV) i postawionych pointach ostrosci na obu fotach na pierwszym palu (słuzę nefami) mógł nie zadziałać, tym bardziej ze ja tak mam na około 150 fotach z tego dnia

  8. #28

    Domyślnie

    obie fotografie bardzo ladne ale bardziej jedynka mi sie podoba , nie przeszkadza mi w odbiorze brak ostrosci

    a ten napis TKACZ to cos oznacza czy ktosik go nabazgral

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zaza67 Zobacz posta
    .......nie przeszkadza mi w odbiorze brak ostrosci ....
    no kamień z serca

    a co oznacza napis na tej budowli nie odpowiem Ci

    ps. odnośnie szkła 70-200 mm 2.8 VRII sprostuję bo rzeczywiście ktoś mniej wtajemniczony może poważnie odebrać ten mój żart , jest znakomite moim skromnym zdaniem dużo lepsze od jedynki przynajmniej na pełne klatce, AF działa 100/100, ostrość wali w punkt już przy 2.8, a VRII zapewnia swobodne robienie fot na pełnej ogniskowej (można powiedzieć w biegu)
    Ostatnio edytowane przez harb ; 21-01-2010 o 10:16

  10. #30

    Domyślnie

    podoba mi się szczególnie 1 - pękne niebo
    Jestem szumofobem. S50F1.4A

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •