Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Jastrząb

  1. #1

    Domyślnie Jastrząb

    Zdjęcie to zrobiłem podczas uzupełniania ziarna w karmniku dla drobnicy. Wszedłem na chwilę do czatowni a po chwili pojawił się ten model. Jako że nie planowałem wcześniej zasiadki, nie miałem statywu i zdjęcia robiłem z ręki (trzęsącej się mocno z zimna i z wrażenia - to mój pierwszy drapol) Jakość i kadry nie są rewelacyjne, ale proszę o wyrozumiałość - zdjęcia robione z czatowni przystosowanej dla drobnicy, więc perspektywa wysoka a patol to ścięte przez bobry drzewko leżące przed czatownią.



  2. #2

    Domyślnie

    ładny osobnik (młody)!! No to teraz czekamy na wiecej fotek tego drapola!

    fotka oczywiscie fajna

  3. #3

    Domyślnie

    No chłopie to miałeś farta , piękny model, zdjęcie też ok, mam nadzieję, że jeszcze nacieszysz się tym osobnikiem , pozdro i powodzenia
    Pozdrawiam! Irek

  4. #4

    Domyślnie

    Zdjęcia bdb, gratuluję spotkania i czekam na więcej drapoli.

  5. #5

    Domyślnie

    Super. Adrenaliny miałeś pod dostatkiem. Zazdroszczę spotkania. Co do kadru - kazałbym drapolowi przesunąć się w lewo, czyli Twoje prawo. Pozdrawiam
    Pozdrawiam. Krzysiek

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    zazdroszczę takich zdjęć - super
    Pozdrawiam Magda

    www | FB | Blog

  8. #8

    Domyślnie

    Dużo szczęścia, zimna krew, i refleks, tylko pogratulować, bo zdjęcie jest świetne.
    Zaczynam wypatrywać u siebie jakiegoś drapola.
    Pozdrawiam Zbyszek
    D90, D700 + MB-D10 / Sigma 10-20, 24-70 HSM, 150-500. SB-900
    Sony HDR SR 11

  9. #9

    Domyślnie

    nie jest źle zdjęcie daje mocno radę nawet jak na takie warunki o których wspominasz
    bieluś

  10. #10

    Domyślnie

    Jakość jest bardzo w porządku jak dla mnie, więc nie masz co narzekać. Perspektywa owszem mogłaby być niższa, ale i tak gratki za gatunek, bo akurat tego dziada to mało kto ma dane fotografować.
    | D300+MB-D10 | S10-20/3,5 | N50/1,8 | N300/2,8 VR | TC17 | YH324C | MF685B | GH-2 Gimbal | MF486RC2 |
    Pozdrawiam Mateusz Cofta

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •