Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: Panorama

  1. #1

    Domyślnie

    klasa :]
    Pozdrawiam, Maciek
    moje zdjęcia

  2. #2

    Domyślnie

    Bardzo fajne

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  3. #3

    Domyślnie

    udane zdjęcie, dawaj więcej za tydz. mam wypad w Alpy wieć musze popatrzeć jak zdjęcia robic
    Tomek
    Nikon DXX + szkiełko+ drugie szkiełko + trzecie... świtełko i jakieś tam klamoty

  4. #4

    Domyślnie

    Ładna ta panoramka
    www.hubertleszczynski.com
    --------------------------------------
    F_A_C_E_B_O_O_K

  5. #5

    Domyślnie

    Calkiem przyjemne.....halo fajne
    Ale technicznie to tej panoramce sporo brakuje
    Widok piekny......
    Minusy to....ciemne plamy na niebie, fale dunaju zamiast horyzontu co czesto zdaza sie przy takich dlugich panoramach no i wyrazny slad laczenia w kilku miejscach....najbardziej widoczny na domku i barierce
    Pokaz jednak jakies pojedyncze kadry bo patrzac na panoramke widze ze masz co pokazac
    Aaaaa uwazaj bo WILK poluje na rozmiarowego zajaca.....szkoda by bylo gdyby post zniknal

  6. #6

    Domyślnie

    Co do ciemnych plam to wina polara.
    Co do śladów łączenia i "fali dunaju" to wina tego że robiłem ją z ręki niestety sie okazało ze niezbyt dokładnie niektóre
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  7. #7

    Domyślnie

    co tu komentować? koledzy juz zrobili to za mnie

    zawsze podobały mi sie krajobrazy 360 stopni! I zawsze miło jest ogladac taką panorame nie na 1 płaszczyznie, lecz w 3d ( mam na mysli wydrukowaać i wokół jakiegos koła zawinąc!! wtedy to jest coś

  8. #8

    Domyślnie

    Ciekaiwe wyszło
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mateo912 Zobacz posta
    Co do ciemnych plam to wina polara.
    Co do śladów łączenia i "fali dunaju" to wina tego że robiłem ją z ręki niestety sie okazało ze niezbyt dokładnie niektóre
    Ciemne plamy do odratowania......ladnie NX sobie z tym radzi....a co do fal dunaju......no jak by to powiedziec....przy takim swietle tez bym robil z reki.....

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •