Czy do założenia na Nikona D300 faktycznie wystarczy przejściówka DK-22 aby móc założyć DK-17M i jak się taki zestaw sprawuje? http://www.flickr.com/photos/31564914@N00/3645774372/ Na tym zdjęciu oprócz DK-17M jest jeszcze założony DK-19 ale o tym innym razem.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami