super praca normalnie swiatełko w tunelu![]()
Szukaj
super praca normalnie swiatełko w tunelu![]()
Widzę, że koledzy mieli bardzo udany plenerek![]()
Pogratulował fotografii - podoba mnie sie![]()
KlimatycznePodoba sie
![]()
[QUOTE=PABLOOK;1697552] Pewnie, że można, tylko ja chciałem oddać jak najbardziej wiernie klimat, barwy i światło jakie tam zastałem [QUOTE]
No i tą wypowiedzią zepsułeś tytuł zdjęcia.A poważnie, zdjęcie bardzo przyjemne w odbiorze, zarówno kadrowo i kolorystycznie.
![]()
Ostatnio edytowane przez barbi ; 19-01-2010 o 22:14
Z klimatemPodoba sie
![]()
D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters
Podziękował pięknie.
Swietny klimat! Bardzo i sie podoba! To nie tylko dobre technicznie zdjecie, to jest zdjecie z extra klimatem!
Ah ta zima...
Skontaktuj się z nami