Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1

    Domyślnie Banalny zachodzik.....

    Dobra dzis wybralismy sie z Locterem na szybki plenerek przy zachodzacym sloncu......testy mojego nowego szkielka....
    Nie do konca sobie z nim jeszcze radze.....ale popracuje nad tym

    1.
    Mocne swiatlo z boku.......niestety szczere przeprosiny za przepal.......



    2.
    No tutaj juz po zachodzie w drodze powrotnej......


  2. #2

    Domyślnie

    Dwójeczka całkiem,całkiem.
    Na jedynce krzaki do poprawki albo kasacji..wyszła jedna ,ciemna masa..
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  3. #3

    Domyślnie

    Świetna lodowa podłoga Ci wyszła .
    Kadrowo dwójka IMO lepsza.
    Co ty Grzegorz teraz będziesz kleił, jak masz takie szerokie spojrzenie przez szkło obecnie .
    Na jedynce przydała by się połówka, choć wiem, że nie jesteś zwolennikiem filtrów.

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    a ja wybieram 1, przepał mi nie przeszkadza a w sigmie pewnie się zakochasz jak 99% jej właścicieli

  6. #6

    Domyślnie

    Ja właśnie walczę w podobnym temacie....Nie zwala z nóg ale pozwala wierzyć, że nie tylko panoramy robisz Tak poważniej to całkiem dobrze, przepał oczu nie wypala. Technicznie bez zarzutu. Gratuluję szkiełka.
    Czymtasem... pozdrawiam bombelkowo

  7. #7

    Domyślnie

    Z tych dwóch dwójka lepsza moim zdaniem, chociaż jedynka tez ma swoj urok, ale brakuje mi tu jakiego wiekszego kamienia

  8. #8

    Domyślnie

    Dziekuje za opinie...
    Co do kaszaczorow na jedynce to jest to wysepka...i nietety nie da sie nic z tamtad wyciagnac......to byly takie troche zdjecia na slepo....musze poznac szklo
    Ale dodam jeszcze jeden kadr....wydaje mi sie tez ladny


  9. #9

    Domyślnie

    Jedynka super, a ta wysepka jest ekstra Reszta też ładna ale jedynka zamiata.

  10. #10

    Domyślnie

    Super że inne spojrzenie, w sensie że nie panoramicznie
    Cała trójka moim zdaniem udana, jeśli jednak miałbym wybierać to zdecydowanie numer trzy
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •