Strzała,
Za tydzień zasuwam do Afryki i stąd moje pytanie:
W jaki sposób mogę skutecznie zabezpieczyć aparat przed kurzem, pyłem i wilgocią - może macie jakieś swoje sprawdzone, autorskie metody?
Może powinienem kupić jakieś plastikowe torebki ( z zamknięciem a'la jointówki), coś słyszałem o żelu krzemowym(?) do wyciągania wilgoci z aparatu... może jakieś inne potrzebne gadżety???
Dajcie znać jak macie jakieś pomysły pls.
Pzdr.
p.
P.S. Jako, że dopiero co startuję ze strzelaniem fotek może podrzucicie mi garśćrad a'propos strzelania fotek w afrykańskiej scenerii ( safari, plaża - w sumie duużo słońca, piękne zachody - nie chciałbym tego totalnie spartolić)
Założę wątek w dziale foto technika.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami