...pięknie
Szukaj
...pięknie
Doskonała praca.
Mega pomysł i wykonanie!
Dajesz czadu. Rewelacyjne są te oblodzone pale pod osłoną nocy![]()
Rewelacja, lepsze od jedynki. Gratuluję![]()
D300, + 35/2 + 180/2.8 + 60/2.8 +T12-24
Świetne ujęcie. Pierwsza odsłona również na wysokim poziomie, jednak ta bardziej się podoba.
naprawdę, świetnie wyszło.
Nikon D90| N18-105 3.5-5.6G| N50 1.8| SB-900
Obydwa świetne, ale drugie mi się bardziej podoba, ze względu właśnie na perspektywę.
I morze nawet zamarzło
Pozdrawiam.
Nikon DX
Swietne zdjecie
Brak mi slow![]()
Pozdrawiam Wioletta
Skontaktuj się z nami