Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

    Domyślnie Skradziono mi zdjęcie

    Na jedym z blogow znalazlem swoje zdjecie, macie jakieś rady jak wpłynśc na właścicielkę bloga, pisałem już kilka razy na@ bez skutku.

  2. #2

    Domyślnie

    Spróbuj napisać do adminów serwera na którym jest blog. Może im uda sie przemówić temu komuś do rozsądku.

  3. #3

    Domyślnie

    a moze to jakas 14 letnia dziewczynka i nie wie co to znaczy rabnac zdjecie ?
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  4. #4

    Domyślnie

    to jest 14 letnia dziewczynka, mimo to uważam że po kilku prośbach powinna zdjęcie usunąć

  5. #5

    Domyślnie

    A mogę spytać w jakim serwisie ma ten blog?
    Co do rąbnięcia to po prostu pisz do adminów. 14latki naprawdę czasem nie pojmują jak komuś może przeszkadzać wklejenie sobie na "bloczqa" zdjęcia z internetu...
    Pojawiam się i znikam...

  6. #6

    Domyślnie

    blog jest na onecie, juz napisałem do nich i mam nadzieje ze wkrotce zniknie

  7. #7

    Domyślnie

    Aha. Myślałam że na photoblog.pl bo tam to plaga jest tego...
    Pojawiam się i znikam...

  8. #8

    Domyślnie

    tam jeszcze nie sprawdzałem a może jednak polatam po tym blogach

  9. #9

    Domyślnie

    no i mamy kolejny objaw choroby toczacej poleskie strony, zwanej dziecmiNEO. Zero znajomoci netkiety czy chociaz podstawowych reguł dobrego wychowania
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

  10. #10

    Domyślnie

    Mi kiedyś "rąbnięto" wiersz... Pół roku walczyłem z dzieciakiem, ale ostatecznie usunęła. Druga nie chciała usunąć, ale na szczęście dopisała kto jest faktycznym autorem. Nie miałem siły z nią walczyć i zostawiłem to w takim stanie.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •