Witam nikoniarzy
naszła mnie ostatnio myśl, ze wielce pomocną okazała by się funkcja programowania serii ekspozycji do wykonania przez aparat. Coś jak bracketing, ale z customowymi ustawieniami- spore rozbieżności w ekspozycjach i niesymetryczny ich rozkład... przykładowo-taka seria: 1/200,1/80,1/40,1/10, 1".
Pewnie zbyt wiele sobie życzęale może w którejkolwiek puszcze nikona coś takiego jest??
[ja mam d90]
pzdr
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami