Witam nikoniarzy

naszła mnie ostatnio myśl, ze wielce pomocną okazała by się funkcja programowania serii ekspozycji do wykonania przez aparat. Coś jak bracketing, ale z customowymi ustawieniami- spore rozbieżności w ekspozycjach i niesymetryczny ich rozkład... przykładowo-taka seria: 1/200,1/80,1/40,1/10, 1".

Pewnie zbyt wiele sobie życzę ale może w którejkolwiek puszcze nikona coś takiego jest?? [ja mam d90]

pzdr