Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33
  1. #1

    Domyślnie Wspomnieniowo ......

    ....z dni kiedy było zielono, zapraszam


    1.







    2. i jeszcze jedno już po zachodzie




    pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Oba bardzo ladne....przede wszystki kadry dopracowane!
    Ale niebo z jedynki spowodowalo ze zbieram zeby z podlogi!

  3. #3

    Domyślnie

    Bardzo ładne, jakie nieba!!! Nie myślałeś, żeby wyciągnąć trochę cienia z rzepaku na 1? Trochę tam ciemno

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mich77 Zobacz posta
    Bardzo ładne, jakie nieba!!! Nie myślałeś, żeby wyciągnąć trochę cienia z rzepaku na 1? Trochę tam ciemno
    próbowałem ale nienaturalnie to wyglada, dostałbym reprymendę od Ostrytuxa zresztą było to wieczorem na obu zdjęciach słońce już się schowało choć było jeszcze jasno to nie było swiatła
    Ostatnio edytowane przez harb ; 15-01-2010 o 23:26

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    próbowałem ale nienaturalnie to wyglada, dostałbym reprymendę od Ostrytuxa zresztą było to wieczorem na obu zdjęciach słońce już się schowało choć było jeszcze jasno to nie było swiatła
    Tak myślałe, i tak pewnie już trochę wyciągnąłeś

  6. #6

    Domyślnie

    Na obydwu kadrach pierwsze skrzypce gra niebo, zresztą rewelacyjnie zrobione na jedynce skojarzyło mi się jak odcisk wielkiej łapy niedźwiedzia
    Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D

  7. #7

    Domyślnie

    Jedynka - patrząc na tą fotografię mam wrażenie że za 10min zakręci, zawieje i nieźle lunie
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  8. #8

    Domyślnie

    2 piękna,

  9. #9

    Domyślnie

    Co do jedynki to podoba MI sie niesamowicie! I nie to zebym sie podlizywal albo cos! Podoba Mi sie ale zeby byla troche jasniejsza... ogolnie... naprawde gites fota!
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  10. #10

    Domyślnie

    Jedynkę masz superską, może dałbym troszkę światełka w cienie na dole, ale niekoniecznie.
    LED ZEPPELIN

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •