Close

Strona 53 z 3102 PierwszyPierwszy ... 3435152535455631031535531053 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 31017
  1. #521

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz888 Zobacz posta
    ...generalnie warunki lokalowe uniemożliwiają mi nawet zrobienie prowizorycznej ciemni w łazience, a już nie mówiąc o jakimkolwiek targaniu tam powiększalnika...
    Oj oj... Mogę się zgodzić z powiększalnikiem - to już wymaga trochę miejsca. Ale absolutnie cała reszta już nie. Nie potrzeba w ogóle ciemni

  2. #522
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    własnie nie wiem o co chodzi?

  3. #523
    teo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez samek Zobacz posta
    Oj oj... Mogę się zgodzić z powiększalnikiem - to już wymaga trochę miejsca. Ale absolutnie cała reszta już nie. Nie potrzeba w ogóle ciemni

    Dokładnie! Do wołania filmów wystarczy mieć dobry worek ciemniowy i sprawa załatwiona

  4. #524

  5. #525

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Cóż, ja zapłaciłem za FM2n i motor 318 funtów. Czy to dużo? Na to pytanie każdy musi sam sobie udzielić odpowiedzi we własnym zakresie. O FM2n marzyłem długie lata i zawsze jakoś odkładałem to na później. Kupowałem ten aparat z myślą, że już go nie wydam dalej, że będzie mój do końca - jego, mojego albo naszego Dlatego ważne było dla mnie znalezienie dobrego egzemplarza i kupienie go w pewnym miejscu. I udało się, bo aparat wygląda jakby wczoraj opuścił fabrykę, a 12 miesięcy gwarancji to już naprawdę wisienka na torcie.
    Pikny
    Mam dokładnie takiego samego w takim samym stanie jak twój tylko z Micro-Nikkorem 55mm/2.8 AiS. Kupiłem trochę przez przypadek w sklepie ze starociami za 80 funtów, po przestrzeleniu rolki klękłem i nie zamierzam go już oddawać. I nie potrzebuję wiecej obiektywów, ten jeden mi wystarcza, tym bardziej że jest genialny.

    I jakieś ostatnie foty (XP2, w labie mi go porysowali)





    X-T2 | 35/2 | 50/2 | ETRSi | 75/2.8
    radek.art.pl / facebook

  6. #526

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez radekone Zobacz posta
    Pikny
    Mam dokładnie takiego samego w takim samym stanie jak twój tylko z Micro-Nikkorem 55mm/2.8 AiS.
    Namotałeś okrutnie z cytowaniem, ale dzięki. Cytat teo, opatrzyłeś moją ksywką.
    Tego mikrusa też mam, jest fajny. W ogóle uzbierałem cały zestaw FM2 Tropical Edition i uzupełniłem radzieckim Fishem 16 mm. Tak w ramach chwalenia się.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  7. #527
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    porysowali? chyba chcieli wydrapać rowy dranie



    tez ostatnio zwróciłem uwage na to szkło, bo póki co tak małym kroczkiem wchodzę w temat: puszka cyfrowa i szkła manualne

  8. #528

    Domyślnie

    Jak analog to tylko nielubiany tu Canon EOS 3 takiej maszyny można pozazdrościc miałem fociłem i sprzedałem niestety

    Generalnie tez do analoga nei trzeba poażądnej optyki błona dużo wybacza, poza tym tu liczy się klimat nie szkła jakimi się robi
    Ostatnio edytowane przez Rycerz ; 03-12-2010 o 10:24 Powód: połączyłem posty

  9. #529

    Domyślnie

    Z tym workiem ciemniowym to już pojechaliście "po bandzie"
    Dawniej system N - obecnie L(M) + F

  10. #530
    conik
    Gość

    Domyślnie

    Cholerka a mi dodatkowo ostatnio po glowie chodzi contax 645AF
    Wiec mam przy okazji prosbe do tambylcow z warszawy....
    Jest w Interfoto 645AF z zajsem 80/2.0 i cyfrowa dupka phaseone
    Czy moze ktorys z tambylcow przy okazji pobytu w okolicy ul. Dobrowoja 11/4 zechcialby pomacac tenze aparat?
    Do interfoto podchodze z mieszanymi uczuciami bo mimo ze kupilem u nich sporo sprzetu za grube pieniadze
    to nieraz sie nacialem ( z reszta w tej chwili tez mi odsylaja wymieniona oslone do obiektywu juz od tygodnia)
    A jechanie przez sniego do stolicy po to zeby zobaczyc jakiegos szrota mija sie z celem.

    W sumie nie wiem czy to dobra cena bo maja wystawionego 645AF z pryzmatem, 80/2 i PhaseOne P30 za 17 tys
    Na ebayu body w analogowym zestawie (z kaseta na film) to koszt ok 6-7 tys a mozna upolowac i za 5
    P30 uzywane nie mam pojecia ile kosztuje ale znajac cene P30+ to cos podejzanie malo

Strona 53 z 3102 PierwszyPierwszy ... 3435152535455631031535531053 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •