Close

Strona 3047 z 3102 PierwszyPierwszy ... 204725472947299730373045304630473048304930573097 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 30 461 do 30 470 z 31017
  1. #30461

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rbit9n Zobacz posta

    ja szczupak, ja szczupak...
    zaciągamy sieć ...

  2. #30462

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cichy70 Zobacz posta
    ale "mus to mus "
    Bzdura.
    Bierz chodaki i przybiegaj do Sulejówka na piwo z rumem. Przez najbliższe dwa tygodnie może być też do Świnoujścia.
    A tak serio, powtórzę - zrób sobie małą przerwę od forum. Jak wrócisz będzie po wszystkim.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  3. #30463

    Domyślnie

    Sulejówek, Sulejówek... wysłałem ostatnio koleżance z Sulejówka odbitkę, to prawie jakbym tam był.

    odbitka powiększana opemusem 5 z obiektywem eo-nikkor 5,6/80 z filmu efke ir820 naświetlanego broniką ec-tl z obiektywem zenzanon 2,8/50 z filtrem cokin p007, wołanym w tetenalu ultrafin plus 1:4, na papierze fomabrom variant iii wołanym w patersonie acugrade. z technicznego punktu widzenia.

  4. #30464

    Domyślnie

    A ja byłem trzy tygodnie temu w Kamminke, statkiem tam przypłynąłem, a odjechałem rowerem, to prawie jakbym był w Świnoujściu.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  5. #30465

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rbit9n Zobacz posta
    Sulejówek, Sulejówek... wysłałem ostatnio koleżance z Sulejówka odbitkę
    Po tym, jak okazało się, że doktorowa żona pracuje z moją (prawie), nie zdziwił bym się, gdybym znał koleżankę.

    Edyta mówi, że prawie razem pracują, po sąsiedzku, a nie że prawie żona...
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 02-08-2013 o 21:10 Powód: lit.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  6. #30466

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Robert nie rób scen. Bądź ponad kolorem zielonym, potem będziesz musiał wracać, zmieniać ksywę.
    A jakbyś się jednak uparł, to mój nr telefonu masz, ja mam Twój. Daj znać jak będziesz we Wro, dobrego piwa się napijemy.
    tia

    cichy już tęsknię za tą chwilą
    dziś na tę okoliczność przebiegłem ponad 13 km

    edyta mówi: że zawiezie nas do Ciebie, jak nie przyjedziesz do wro

  7. #30467
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rbit9n Zobacz posta
    pamiętam, jak mi dano ostrzeżenie, a potem banana, tłumaczono to, że tu zaglądają niewinne dzieciątka, które nie powinny czytać cytatów z psów..
    Nie. Wulgaryzmy są "scigane z urzędu". Próbujecie tu poszerzyć swoją przestrzeń życiową - tak to rozumiem, ale nie chodzi o dzieci, a o traktowanie tego wątku podobnie jak pozostałych na forum. I tak ten watek jest moderowany wiele mniej (biorąc pod uwagę co i ile powinno być wycinane) niż wszystkie inne.

    Cytat Zamieszczone przez sorevell Zobacz posta
    Na tym, że się obrazisz najbardziej stracimy my (albo, ja, żeby nie mówić za wszystkich), a nie moderacja/administracja, od której dostałeś kartkę. Oni to mają właśnie tam.
    Nieprawda. Dlaczego uważasz (uważacie) że moderatorom nie zależy na userach? I to własnie w wątku gdzie mocno patrzymy przez palce na to co sie dzieje (np permanentne informowanie o kupnie/sprzedaży - gdzie indziej to leci w kosmos i jest kartka - bez dyskusji, tu jeśli jest to nieewidentne to zostaje)

    Taki to wątek, że kochacie kontestować to co piszą/robią moderatorzy. Proszę was, nie róbcie z tego "mody". Z naszego punktu widzenia wyglada to tak: patrzymy przychylnie na ten temat, puszczamy rzeczy, które gdzie indziej lecą w kosmos. A niektórzy uczestnicy kombinują na zasadzie - dostałem palec, chce ręki. Po co to konfliktowanie z moderacją? Nie szukajcie wrogów tam gdzie ich nie ma. Przecież na tym forum nie ma wybitnego zamordyzmu, chcemy tylko dostosowania się do reguł jakie w efekcie dały przez lata to, że to forum ma jakiś tam nie najgorszy poziom. Ten wątek nie może mieć mocno innych reguł niż reszta forum, bo będzie problem by trzymać (nam moderatorom) porządek gdzie indziej. Bo inni czytają ten temat, widzą na co tu pozwalamy i pozwalają sobie na to samo gdzie indziej. Ja sam często pisuję OT, ale ilość OT w tym temacie bije rekordy. Własciwie to nie wiadomo co jest tematem . Gdyby tak było we wszystkich tematach to byłoby tu (na całym forum) podobnie jak na forum KKM - więcej żartów niz treści. A jednak chcemy by to było w miarę "konkretne" forum. Stąd też czyszczenie archiwum tego tematu.
    Z tego co tu czytam o nas to wynika jakby to forum było dla moderatorów, a przeciwko userom. No to pogląd bez sensu. Moderatorzy coś tam poprawiają nielicznym użytkownikom po to by wszyscy (albo większość) użytkowników miała fajne, przejrzyste itp forum. Patrzymy na całość, nie tylko na ten wątek.
    Ten temat jest częścią forum - stąd nieco inny punkt widzenia moderatorów niż niektórych uczestników tego wątku, którzy praktycznie to biorą udział tylko w tym temacie jako jedynym z całego forum nikoniarzy.
    Zakopujmy topory wojenne, wszystkim nam zależy na tym temacie.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 02-08-2013 o 22:08
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  8. #30468

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rafulec Zobacz posta
    tia

    cichy już tęsknię za tą chwilą
    dziś na tę okoliczność przebiegłem ponad 13 km

    edyta mówi: że zawiezie nas do Ciebie, jak nie przyjedziesz do wro
    ożesz Panie poleciał.
    ja zendo się wywaliłem ale tylko dlatego, że kupiłem inny zegarek.
    w sumie lipiec całkiem nieźle mi się zamknął, przebiegnięte 325km
    tu biegam
    http://www.movescount.com/members/cichy70

  9. #30469
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Zamieszczałeś także tu Fotografie (celowo przez duże F) więc szkoda by było. Żartobliwie napiszę, że usuniecie twojego tu całokształtu w niczym nam nie ułatwi pracy, bo inni tez pisali dużo OT i tak trzeba wszystko poczytać i optaszkować to co do usunięcia. Chyba nie bierzesz tego czyszczenia jakoś osobiście?
    Weekend mamy, ładna pogoda. Wypocznijmy.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  10. #30470

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta

    - napisałem to zupełnie poważnie i bez żadnych toporów czy kontestacji.
    Mam dodatkowo wcisnąć wykrzyknik? Czy może napisać do Jarka?
    Chyba nie muszę dodawać, że ułatwi Wam to znacznie robotę, a tłumaczyć, jak to zrobić tym bardziej nie trzeba.
    Takich rzeczy nie robimy.
    Nie usuwamy postów/wątków na życzenie bez podania konkretnego powodu. Prosta przyczyna. Utrata spójności. Usuwamy jedynie OT. Nic poza tym. Mam nadzieję że jasno napisałem i nie trzeba będzie powtarzać i wciskać wykrzykników...
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

Strona 3047 z 3102 PierwszyPierwszy ... 204725472947299730373045304630473048304930573097 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •