Close

Strona 103 z 3102 PierwszyPierwszy ... 353931011021031041051131532036031103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 021 do 1 030 z 31017
  1. #1021

    Talking

    Cytat Zamieszczone przez pastwisko Zobacz posta
    a z drugiej strony mało kto kojazy contaxa,
    zrobiliśmy sobie kiedyś plener w Łazienkach. Ja akurat miałem Pentacona z kominkiem. Podszedł do mnie jakiś młody adept fotografii. Nawiązała się rozmowa:
    On: a co pan ma za aparat?
    Ja: Pentacon
    O: a ile ma Mpikseli?
    J: on jest na kliszę
    O: Eeee, taki stary. To nie stać Pana na cyfrowy?

  2. #1022

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez miron19j Zobacz posta
    zrobiliśmy sobie kiedyś plener w Łazienkach. Ja akurat miałem Pentacona z kominkiem. Podszedł do mnie jakiś młody adept fotografii. Nawiązała się rozmowa:
    On: a co pan ma za aparat?
    Ja: Pentacon
    O: a ile ma Mpikseli?
    J: on jest na kliszę
    O: Eeee, taki stary. To nie stać Pana na cyfrowy?
    do mnie kiedyś podszedł na oko 65letni facet, i wskazując na graflexa zapytał czy to cyfrowy

    no cyfra jako żywa, tylko miałem wiekszy obiektyw,a ciekawostek dodam ze na tym zdjeciu stał na statywie velbon mini, odchyły na boki miał po jakieś pięć centymetrów

    Ostatnio edytowane przez pastwisko ; 11-12-2010 o 14:32
    Völkchlor

  3. #1023

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pastwisko Zobacz posta
    do mnie kiedyś podszedł na oko 65letni facet, i wskazując na graflexa zapytał czy to cyfrowy
    no ba!
    Bo takie aparaty to tylko ahtyści mają. A tacy to teraz tylko cyfrowe.

  4. #1024

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    Powyginały to ponoć zwierzęta kopalne wg pewnej uczennicy.




    A dyć wrzucam, łaski, Jasny Panie:

    "oczko wypadło temu mesiu"

  5. #1025

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    Ja też czarną izolacją - logo, napisy... oprócz Biedronki...



    http://www.etsy.com/listing/50196861...ref=v1_other_2
    Völkchlor

  6. #1026

    Domyślnie

    Idealny aparat do strita,niezły kamuflaż..A na poważnie to podziwiam Cię pastwisko,że chce Ci się ciągać te szroty po plenerach.Wielki Szacunek.

  7. #1027

    Domyślnie

    Tez nigdy nie zaklejalem ale jako ze lece do czarny to dobre wychowanie mowi zeby i aparat byl czarny a ja sam na salarke
    Road to Manila

  8. #1028

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sztefanek Zobacz posta
    Idealny aparat do strita,niezły kamuflaż..A na poważnie to podziwiam Cię pastwisko,że chce Ci się ciągać te szroty po plenerach.Wielki Szacunek.
    e bez przesady, wrzucam to w plecak i ide, choć czasem tęsknię za malusim F100 z 35/2 przewieszonym na plecy, z takim to można było rowerem się gdzieś bujnąć - choć raz mi się zdażyło pojechać gdzieś rowerem z graflexem i statywem.. a żeby było ciekawiej to jakoś większy i cięższy wydaje mi się contax - mam go z gripem, wiec z jest dość duzy, a z 45/2.8 to juz w ogóle.. zresztą zobacz sam, jest niewiele mniejszy od graflexa

    Völkchlor

  9. #1029

    Domyślnie

    Faktycznie.Dla mnie F5 to już cegłą jest a te Twoje to jak pustaki wyglądają i pewnie też podobnie ważą.Ok,żeby nie być gołosłownym to prezentuję parę kolorków z sensii:[CENTER][/URL] [/URL]

  • #1030

    Domyślnie

    to, żeby podtrzymać wątek
    tym razem z małego, bardziej ortodoksyjnie

    Fomapan 200 i Fed




  • Strona 103 z 3102 PierwszyPierwszy ... 353931011021031041051131532036031103 ... OstatniOstatni

    Uprawnienia umieszczania postów

    • Nie możesz zakładać nowych tematów
    • Nie możesz pisać wiadomości
    • Nie możesz dodawać załączników
    • Nie możesz edytować swoich postów
    •