Close

Strona 102 z 3102 PierwszyPierwszy ... 252921001011021031041121522026021102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 011 do 1 020 z 31017
  1. #1011

    Domyślnie

    Wiecie co?
    Ten wątek to zło, zło ostateczne, zło wszeteczne i zło jakie najgorsze może być.
    Jeszcze miesiąc temu, umysł miałem wolny od myśli o średnim formacie. Mam dwa dobre aparaty małoobrazkowe, sporo niezłej optyki i byłem bardzo zadowolony z tego co miałem. Teraz już taki zadowolony nie jestem, bo myśli o MF zbierają się niczym chmura. Co prawda nie pójdę dziś do sklepu i powiem: "Poproszę średni format.", ale z chmury w końcu spadnie deszcz, a może i nawet ulewa.
    Mógłbym napisać, że nienawidzę tego wątku, ale za dużo uczucia byłoby w takim wyznaniu, zatem chłodnym i beznamiętnym spojrzeniem, będę śledził dalszy rozwój wypadków.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  2. #1012

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez conik Zobacz posta
    Oj to normalnie jest cios ponizej pasa i to akurat teraz kiedy juz prawie wszystkie butelki sprzedalem na normalnego hasla
    A widziałeś go na alle i na bayu? No śliczny jest

  3. #1013
    conik
    Gość

    Domyślnie

    nie denerowac mnie....bo wywolywacza sie napije!

    ps. moze jakies grupowe wieksze zakupy filmow? moze jakies rabaty daloby sie utargowac przy wiekszych ilosciach
    Ostatnio edytowane przez conik ; 11-12-2010 o 10:53

  4. #1014

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritwood Zobacz posta
    Leika nigdy nie miała talentu do projektowania szerokich szkieł. W zamierzchłych czasach robił je dla niej Schneider, gdy drogi firm się rozeszły Leica tłukła przez chwilę kopię 1:1 Schneidera, po czym zaczęła wdrażać własne projekty. Mogę śmiało powiedzieć, że wszyscy doświadczeni sprzedawcy szkieł Leiki jakich znam (a znam trzech, którzy na tych szkłach zjedli zęby i teoretycznie powinno im zależeć na ich upchnięciu) zgodnie twierdzą, że w przypadku szerokich kątów (czyli 18-24mm) śmiało można kupować Zeissa, który jest nie gorszy/ciut lepszy/na pewno tańszy, niż leikowy odpowiednik.
    Solms - nein danke, Oberkochen - ja, bitte
    Dziękuję za cenne info ale na szczęście nie mam zamiaru i potrzeby kupować do leiki nic poniżej 35mm, które mam i zaspokaja 99% moich potrzeb na dalmierzu. Jeśli kupowałbym coś dłuższego to zeissa.
    Przy okazji to najwyższy czas, żeby zaprezentować jakieś zdjęcie w tym najbardziej sympatycznym wątku tego forum .
    Voigtländer Bessa R3M, Nokton 40/1.4 MC, Ultron 75/1.9 MC

  5. #1015
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Wiecie co?
    Ten wątek to zło, zło ostateczne, zło wszeteczne i zło jakie najgorsze może być..
    zgadzam się ale ja to odkryłem już kilka dni temu i postanowiłem sie wypisać
    przeciez nie chcę już negatywów!

  6. #1016

    Domyślnie

    to ja mam pytanie czym radzicie zaklejac dla nie przyciagania uwagi te wszystkie czerwone kropki i inne loga
    jaka tasma?
    Road to Manila

  7. #1017
    conik
    Gość

    Domyślnie

    nigdy nic nie zalepialem....jak ktos ma dac w palnik albo skroic to to zrobi i tyle

  8. #1018

    Domyślnie

    zwykla czarna tasma izolacyjna z castoramy... na nikonowym plastku trzymalo sie swietnie
    regulamin

  9. #1019

    Domyślnie

    Co za czasy.Chciałem dziś kupić film kolor400ASA i muszę z przykrością stwierdzić,że nie ma w całym mieście.O czarnobiałym to mogę tylko pomarzyć.Żałuję,że nie zaopatrzyłem się w większą ilość jak miałem okazję.Dwudziesty pierwszy wiek p.......y.W miejscu gdzie kiedyś był "optyk" dzisiaj jest rybny.Były tam aparaty,powiększalniki i inne magiczne przedmioty.A teraz to mam śledzia załadować do aparatu czy co???.Co do kropek to nie zalepiamy tylko bierzemy feda na spacer

  10. #1020

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mistrzucieczki Zobacz posta
    to ja mam pytanie czym radzicie zaklejac dla nie przyciagania uwagi te wszystkie czerwone kropki i inne loga
    jaka tasma?
    ja nigdy nic nie zaklejałem, nie żebym chodził w jakieś superniebezpieczne miejsca, ale bywałem nieraz w wątpliwych dzielnicach, wprawdzie pewniej się czuję z graflexem niż z contaxem - bo mimo iż muszę się z nim rozstawić to kto by chciał takie stare pudło, a z drugiej strony mało kto kojazy contaxa, a moze mam zbyt dobrze wyrobiony zdrowy rozsądek i czerwoną lampkę, poza tym zawsze chodze sam, mam oczy do okoła głowy i czerwoną lampkę 100W w głowie
    Völkchlor

Strona 102 z 3102 PierwszyPierwszy ... 252921001011021031041121522026021102 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •