Close

Strona 991 z 3102 PierwszyPierwszy ... 49189194198198999099199299310011041109114911991 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9 901 do 9 910 z 31017
  1. #9901

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    Hmmm... Aby ją potem "leczyć"?
    Żeby choć raz poczuła, to co czuje koreks w jej obecności. Zagrożenie!
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  2. #9902

    Domyślnie

    wojteh mi chodzi o efekty które widać np w zdjęciach mistrzaucieczki czy wiecznie zbanowanego, przecież oni robią na kolorowych filmach






    edit:
    poza tym gdzieśkiedyś tomwidlak pokazywał, że z takiego kolorowego da się więcej wycisnąć niz z BW-i ja to wtedy też widziałem
    Ostatnio edytowane przez A.n.d.r.e.V ; 08-01-2012 o 19:08
    “When you photograph people in color, you photograph their clothes. But when you photograph people in black and white, you photograph their souls” Ted Grant

  3. #9903

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wojteh Zobacz posta
    wyrażę swoje zdanie
    jeśli chcesz cyfrowo zmieniać zdjęcie z klasycznego filmu - to po co robisz na filmie ???

    na mojej stronie masz kilkadziesiat presetów do puszek nikona - zajmowałem sie tym długi czas - jesli cyfrowo obrabiasz i zmieniasz naturalny film to wykonaj te zdjecia cyfrowo

    to moje zdanie

    zapraszam bys zobaczył wybór presetów do nikona
    Umknął mi wcześniej ten post. Dlatego teraz ja wyrażę swoje zdanie:

    Nie narzucaj koledze czym ma fotografować i jak osiągać zamierzony efekt. Widzisz, że dopiero eksperymentuje więc może nie wie czy chce się pozbawić możliwości mjenia zdjęć w kolorze czy nie. Może chce jedną klatkę z całego filmu mieć czarno-białą.

    Jak pomaluje sobie mieszkanie na różowo i założy okulary z wyciętymi gwiazdkami to nie każ mu malować mieszkania w różowe gwiazdki.

    Rzekłem.
    Pursue happiness with diligence

  4. #9904
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    może ja inaczej patrzę na fotografie ... przestałem świadomie zarabiać na niej .. nie mam ciśnienia ... efekty cyfrowe mi przeszły ... ale to moje zdanie ...

    profile z mojej strony można użyć jako presety w sofcie nikona ... jest opisane to jako poradnik

    pochwale się ze profile te wykorzystują osoby w wielu dziwnych krajach ...

    ps. w tych normalnych tez

  5. #9905

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wojteh Zobacz posta
    może ja inaczej patrzę na fotografie ... przestałem świadomie zarabiać na niej ...
    Ja, możnaby rzec, nigdy nie zacząłem (kilka sprzedanych pod płotem zdjęć się nie liczy). I ciśnienia tez nie mam. Ale chciałbym fotografować świadomie, z wykorzystaniem wszystkich możliwych środków w sposób jaki chcę. Howgh.
    Pursue happiness with diligence

  6. #9906
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    Wybaczcie Koledze Nowemu, on jest na etapie orthodoxyjności inkwizycyjnej... Przejdzie mu.
    Ja osobiście, mając grzeszną chęć przerobienia kolorowego filmu na czarno-biało-cyfrowy, kombinuję w LightRoomie albo w Silver Efexie.

    Tymczasem czarno-białe z czarno-białego:
    a tak dobrze ?? :

    http://www.wojteh.com/wp-content/gal...copy%20b&w.jpg

  7. #9907

    Domyślnie

    Ja natomiast nie umiem przekształcić koloru w czerń i biel, tak żeby mi się to podobało. Stąd też porzuciłem cyfrę i wszedłem w filmy.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  8. #9908
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    bo stare to zdjęcie jest ... wyblakło letko

  9. #9909

    Domyślnie

    ee, dobry czarnobiały kolor nie jest zły:


    Völkchlor

  10. #9910
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    bo widzisz używasz fajnego profilu kolorystycznego w puszce i dlatego ładnie wychodzi

Strona 991 z 3102 PierwszyPierwszy ... 49189194198198999099199299310011041109114911991 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •