Szukaj
o której godzinie strzelone?
podoba mi się![]()
galeria: http://erde.farmapomyslow.pl/
Takie bardzo spokojne zdjęcie. Można się zrelaksować i wyciszyć (żonę). Podoba się
![]()
Pozdrawiam. Krzysiek
Delikatne,spokojne...b.przyjemne.![]()
Pozdrawiam
Andrzej.
Zimowa aura,spokój,cisza i dwa piękne stworzenia.Bardzo dobre
Pozdrawiam
tomek61
www.tomaszkubis.pl
az się chce ogladać takie fotki![]()
Skontaktuj się z nami