Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Gdzie problem D300 czy SB800

    Witam serdecznie, zauwazylem ze przy pracy z pojedynczym punktem AF nie zawsze dziala lampa wspomagajaca AF w SB800, natomiast przy wyborze automatycznego wyboru AF dziala za kazdym razem (dodam ze warunki oswietleniowe byly takie same). Wcześniej nie mialem takiego problemu i lampa zawsze "strzelala" czerwonym swiatlem. Licze na pomoc i porady

  2. #2

    Domyślnie

    Z pojedynczym punktem AF działa w trybie AF-S. Nie zadziała w AF-C. Ponadto w AF-S nie we wszystkich punktach (u mnie) zapala się wspomaganie AF na lampie / body. Na pewno w centralnym i w skrajnych. Ale w pośrednich nie wszystkich (to trzeba by poczytać instrukcję )
    nikon i nikkory oraz troszkę w:
    http://mirroo.pl/

  3. #3

    Domyślnie

    zerknij do instrukcji od aparatu tam masz podane dla których punktów i przy jakich ogniskowych SB800 daje wspomaganie
    w instrukcji do D300s jest to strona 351
    N. D810, D5100, N. 18-70 f3.5-4.5G, 24-70 f2.8, 50 f1.8G, 105 Micro
    SB-800, SB-900. Sy. 500mm f6.3,

  4. #4

    Domyślnie

    Dziękuje wszystkim za pomoc - instrukcje pomogly

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •