Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie Potrzebny pędzel - okulary

    Witam serdecznie jak w temacie potrzebuje jak wogóle coś takiego jest bedzle z kształtem różnych okólarów za co serdecznie dziękuje

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    Witam serdecznie jak w temacie potrzebuje jak wogóle coś takiego jest bedzle z kształtem różnych okólarów za co serdecznie dziękuje
    eeee? piłeś, nie pisz na forum?

  4. #4
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez teh_14m3 Zobacz posta
    eeee? piłeś, nie pisz na forum?
    Mówisz o sobie? Zresztą widać po tobie

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    Mówisz o sobie? Zresztą widać po tobie
    Nie, pisał o Tobie i Twoim poście, którego nie da się czytać. Interpunkcja, błędy ortograficzne i ogólny brak sensu w zdania. Zlepek przypadkowych wyrazów z błędami. Trochę szacunku dla czytających.

  6. #6
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    mrpawcio serdeczne dzięki własnie o takie coś mi chodziło. tech czternaście metrów sześciennych i escztery int nic nie wnosicie do dyskusji.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    mrpawcio serdeczne dzięki własnie o takie coś mi chodziło. tech czternaście metrów sześciennych i escztery int nic nie wnosicie do dyskusji.
    ------------------------------
    Szanowny Kolego!
    Na forum obowiązuje savoir vivre ortograficzno-gramatyczny. Niestety, błędy ortograficzne strasznie nas rażą i są odbierane jako brak szacunku do innych.
    To tak na marginesie, bo belfrem jestem
    Tutaj jest... podpis

  8. #8
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Szanowny kolego ale już przecież zostałem zganiony za błędy ortograficzne czemu je popełniłem sam nie wiem pewnie z pośpiechu a może i z mojej nie wiedzy szkolnej ale mam nadzieje, że już ten temat błędów zostanie raz na zawsze zakończony. No chyba, że zaś ktoś będzie strasznie oburzony brakiem szacunku z mojej strony to spieszę z przeprosinami tak aby przeprosiny wyprzedziły oburzenie.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    Mówisz o sobie? Zresztą widać po tobie
    nawet jak piję potrafię wysłowić się poprawną polszyczną, więc zastanówmy się... Obrażaniem mnie niczego nie wskórasz, bo od analfabety to jakoś nie boli
    a tak na marginesie to dopiero teraz rozumiem pytanie postawione w pierwszym twoim poście i nie czepiałbym się gdyby ono wcześniej miało jakikolwiek sens.

  10. #10
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez teh_14m3 Zobacz posta
    nawet jak piję potrafię wysłowić się poprawną polszyczną, więc zastanówmy się... Obrażaniem mnie niczego nie wskórasz, bo od analfabety to jakoś nie boli
    a tak na marginesie to dopiero teraz rozumiem pytanie postawione w pierwszym twoim poście i nie czepiałbym się gdyby ono wcześniej miało jakikolwiek sens.
    Jósz skończyłaś czy jesce coś napiszesz smieszneko?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •