Czesc, jestem nowy na tym forum, przesialem sie z Canona na D300s. Pytanie : czy D300s ma funkcje Auto Power Off. tzn czy po dluzszej chwili nieuzywania powinien przejsc w tzw Sleep Mode - tak przynajmniej bylo w Canonie i w ten sposob oszczedza baterie, nastepnie po nacisnieciu dowolnego przycisku "budzi sie" i jest gotowy do uzytku. W moim nowy D300s po wlaczeniu Power On gorny wyswietlacz pokazuje wszyskie informacje caly czas nawet jak aparat jest nieuzywany przez godzine , czy to normalne , czy to nie zuzywa bateri niepotrzebnie.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami