Świetna fota
Szukaj
Fajne te ...---...
Pomysłowo to rezmemłałeś.
Jest bdb!
I to ja rozumiem!!! Moje klimaty![]()
Powiem Ci, że te łajba jest znacznie ciekawsza niż te wszystkie moje wzięte do kupy... (nie mylić z kupą)
Czymtasem... pozdrawiam bombelkowo
Ciekawa praca
Masz może bardziej pomymłane?
Swietny pomysl i wykonanie...no i efekt jest jaki jest ,czyli super![]()
Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
Pozdrawiam, Krzysiek.
Mocne, ale widziałbym to bez rozmemłanej wody, ale i tak jest niezle.
Skontaktuj się z nami