Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: S.o.s.

  1. #21

  2. #22

    Domyślnie

    Fajne te ...---...
    Pomysłowo to rezmemłałeś .
    Jest bdb !

  3. #23

    Domyślnie

    I to ja rozumiem!!! Moje klimaty

    Powiem Ci, że te łajba jest znacznie ciekawsza niż te wszystkie moje wzięte do kupy... (nie mylić z kupą)
    Czymtasem... pozdrawiam bombelkowo

  4. #24

    Domyślnie

    Ciekawa praca
    Masz może bardziej pomymłane?
    Pozdrawiam Marcin
    Galeria

  5. #25

    Domyślnie

    Bardzo dobra fota
    Pozdro. Wojtek

  6. #26

    Domyślnie

    Swietny pomysl i wykonanie...no i efekt jest jaki jest ,czyli super
    Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  7. #27

    Domyślnie

    Mocne, ale widziałbym to bez rozmemłanej wody, ale i tak jest niezle.

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marcin T Zobacz posta
    Ciekawa praca
    Masz może bardziej pomymłane?
    Takiego bardziej rozmemłanego chyba nie dałoby się zrobić, potężny wiatr i usuwający się spod nóg statywu zalewany falami piasek nie pomagały. Paluchy też szybko na mrozie odmówiły posłuszeństwa. Strasznie zmarzłem, ale warto było.
    LED ZEPPELIN

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Al Koholik Zobacz posta
    I to ja rozumiem!!! Moje klimaty

    Powiem Ci, że te łajba jest znacznie ciekawsza niż te wszystkie moje wzięte do kupy... (nie mylić z kupą)
    A ja myślę, że jedynie jest inna. Wraki z Twoich zdjęć również wywołują emocje. A o to przecież chodzi.
    LED ZEPPELIN

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •