Witam.
To moj pierwszy portrecik w tym dziale. Prosze o krytyke.
Szukaj
Witam.
To moj pierwszy portrecik w tym dziale. Prosze o krytyke.
NIKON
Ładne kolorki - to na plus, jednak moze wiecej dolu, a tym samym kadr w pionie?![]()
wydaje mi sie ze za duzo nieba widać, lepiej jakby reka byla bardziej widoczna (inna perspektywa?)
...
Ręce jakoś tak dziwnie wyszły w tym kadrze.
Skontaktuj się z nami