Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    jako osobne kadry bardzo na tak!
    jako te sklejki tak średnio, odnosze wrażenie, że za dużo tego jeśli jest tak poklejone, ale skoro taki był zamysł - ok, ale podtrzymam zdanie, że każda fota broniłaby się lepiej z osobna...

  3. #3

    Domyślnie

    Kazdy ma inne zdanie, mi bardzo pasuja takie sklejki, swietny reportarz.
    D700,D200, F100, F, F2, F3, EL, FE2, Nikkormat FT2, Nicca Tower, Canon A1, F1, FTb, Olympus E1, OM1, OM10, Kodak 35, Pentax SP2, ME, Ricoh KR, 500G, Fuji i ZenitE

  4. #4

    Domyślnie

    Dobra robota ale jeszcze lepsza Pani Młoda

    Pozdr.
    Nikon System

  5. #5

    Domyślnie

    parę dobrych by się znalazło
    rzucił mi się w oczy rozrzut kolorystyczny z przygotowań i pleneru. Kościół jest już kolorystycznie spójny.

  6. #6

    Domyślnie

    Gdyby były ponumerowane to można by się dokładnie odnieść do każdego, a tak napiszę, że z kilku na bank bym zrezygnował, a kilka jest bardzo fajnych. Ogólnie git
    FX / 20 / 35 / 50 / 85

  7. #7

    Domyślnie

    jako calosc, w zamysle skladki do fotoksiazki to slabo wedlug mnie. natomiast jest kilka bardzo fajnych zdjec, ktore z osobna zdecydowanie wygladalyby lepiej. z kilku zdecydowanie bym zrezygnowal.

    szkoda ze nie ma numerkow, wtedy dokladnie mozna by bylo sie odniesc.
    | Nikon |

  8. #8

    Domyślnie

    Patrząc na całość jest nieźle, młodzi na pewno będą zadowoleni z reportażu

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wypass Zobacz posta
    jako osobne kadry bardzo na tak!
    jako te sklejki tak średnio, odnosze wrażenie, że za dużo tego jeśli jest tak poklejone, ale skoro taki był zamysł - ok, ale podtrzymam zdanie, że każda fota broniłaby się lepiej z osobna...
    Pozwole sie podpisac...
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  10. #10

    Domyślnie

    Zgadzam się z przedmówcą - jako osobne kadry super.
    Sklejek nie lubię, chociaż wiem, że wielu osobom, które w takiej formie zdjęcia dostają to się podoba.
    Myślę, że młodzi będą zadowoleni.
    ....

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •