Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Smutne...

  1. #21

  2. #22

    Domyślnie

    A niech mnie! Ale miałem liczną wizytację... Wielkie dzięki za komentarze


    Cytat Zamieszczone przez borregaard Zobacz posta
    Zgadza się..natomiast WB...,ale ja mam jobla na tym punkcie..,widziałbym prawie tak...

    http://www.iv.pl/images/sdp63ae6deaeuvsxqyk.jpg
    Musze przyznać, że bliżej jesteś "prawdy" na swojej wersji, zwłaszcza jeżeli chodzi o podłogę. Dziwny kolor gleby jest na Baraniej... Ja celowo uciekłem z tego czerwonego podbarwienia ziemi. Raz, że znowu trzeba byłoby się tłumaczyć z przedobrzonej saturacji Dwa, że jakoś ten stonowany i mało agresywny (wcześniej czerwonawy) kolor podłogi bardziej mz wstrzelił się w całość kompozycji. Powtórzę, odzyskałeś faktyczny kolor podłoża na tym zdjęciu. Ciekawe skąd wiedziałeś jak tam faktycznie było...? Dzięki Andrzej za tę wersję

  3. #23

    Domyślnie

    No przyznam, że wersja Borregada lepsza jest

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Kolorystyka bardzo mi pasuje ,zreszta to mi wlasnie podoba sie najbardziej w twoich pracach...ale akurat w tej fotce nie pasuje mi pierwszy plan ( pojedynczo rozrzucone drzewa),odciaga uwage od niesamowitego spektaklu jaki tworza chmury w glebi zdjecia...wiec niestety fotka mnie nie przekonuje tak do konca...
    Ta fota miała trochę charakter "interwencyjny". Miałem zamiar przybliżyć szerszemu gronu - nie boję się użyć tego słowa- kataklizm, jaki rozgrywa się w drzewostanie Beskidów, a zwłaszcza w masywie Baraniej Góry. Dlatego też proszę o wyrozumiałość przy moich niewątpliwych błędach kompozycyjnych na tej focie... Mnie najbardziej denerwuje fragment drzewa w PD, który zapomniałem wywalić... (kurka, Krzysiek, bo nas za "drwali" wezmą)

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nothing Zobacz posta
    Ta fota miała trochę charakter "interwencyjny". Miałem zamiar przybliżyć szerszemu gronu - nie boję się użyć tego słowa- kataklizm, jaki rozgrywa się w drzewostanie Beskidów, a zwłaszcza w masywie Baraniej Góry. Dlatego też proszę o wyrozumiałość przy moich niewątpliwych błędach kompozycyjnych na tej focie... Mnie najbardziej denerwuje fragment drzewa w PD, który zapomniałem wywalić... (kurka, Krzysiek, bo nas za "drwali" wezmą)
    Kontynuujac drwalowe rozwazania. Jak napisales o tym kataklizmie drzewostanu...to,hmm...fotka nabrala nowego dodatkowego wyrazu,takie inne, drugie spojrzenie.
    Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
    Pozdrawiam, Krzysiek.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •