Witam,

Mini ranking statywów jakie posiadamy oraz na jakie planujemy (o ile) zmienić.

Ja w tej chwili posiada producenta "Totalna kiszka" za jakieś 100zł Był to mój najgorszy zakup i nigdy nie chce popełnić podobnego błędu. Lekka aluminiowa konstrukcja i plastikowa główka to jakieś nieporozumienie. Potrafiłem robić zdjęcia w nocy, w wietrze i mrozie i wszystkie zdjęcia były poruszone. Teraz wiem, że statyw zaraz za szkłami to najważniejszy zakup, ważniejszy nawet od puszki

Teraz planuje zakup jednego z poniższych, mam nadzieję że skomentujecie poniższe propozycje celująco.

http://cgi.ebay.co.uk/Manfrotto-190-...ht_1749wt_1069

http://cgi.ebay.co.uk/Manfrotto-190C...ht_2103wt_1161