Dla mnie rewelaja...Sie podoba oczywiscie
![]()
Szukaj
Dla mnie rewelaja...Sie podoba oczywiscie
![]()
podziekowal![]()
Witamy z powrotemzdjęcie oczywiście jest bardzo dobre, ładne swiatło na dole pokazałeś, trochę szumi niebo po lewej stronie kadru, ale to szczegół, który zniknie na papierze
![]()
Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D
Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog
Pięknie pokazane,czuc przestrzen.Witam ponownie.
D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters
Powrot w wielkim stylu! Naprawde dobra fota!!!
Kilka osob pewnie nie moglo sie doczekac konstruktywnych komentarzy do swoich prac.
Ciesze sie z powrotu na dluzej mam nadzieje![]()
Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog
Skontaktuj się z nami