Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40

Wątek: Ice Age...

  1. #21

    Domyślnie

    Dla mnie rewelaja... Sie podoba oczywiscie
    www.hubertleszczynski.com
    --------------------------------------
    F_A_C_E_B_O_O_K

  2. #22

  3. #23

    Domyślnie

    Witamy z powrotem zdjęcie oczywiście jest bardzo dobre, ładne swiatło na dole pokazałeś, trochę szumi niebo po lewej stronie kadru, ale to szczegół, który zniknie na papierze
    Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D

  4. #24

    Domyślnie

    Świetny motyw jak i reszta. Podoba się.

  5. #25

    Domyślnie

    Piękna praca.

    Pozdrawiam.
    Surfingujące buty.

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grudzinsky Zobacz posta
    tutek wroci...niedlugo
    dzieki za komentarze!
    Nie pisz nowego, naprawimy tego co już jest
    trzeba tylko linki do zdjęć poprawić i będzie ok. Jak będziesz zabierał sie do pracy to napisz, może w ten sposób będzie szybciej
    A wracając do tego zdjęcia to jest na czym oko zawiesić

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jarek76 Zobacz posta
    Nie pisz nowego, naprawimy tego co już jest
    trzeba tylko linki do zdjęć poprawić i będzie ok. Jak będziesz zabierał sie do pracy to napisz, może w ten sposób będzie szybciej
    A wracając do tego zdjęcia to jest na czym oko zawiesić
    tutek odnalazl sie na zewnetrznym dysku. zanim publikowalem napisalem sobie "na brudno" ale jesli istnieje mozliwosc "naprawienia" starego no to moze wlasnie tak zrobimy. odezwe sie

    dzieki za wizyte i pozostawione komentarze!

  8. #28

    Domyślnie

    Pięknie pokazane,czuc przestrzen.Witam ponownie.
    D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters

  9. #29

    Domyślnie

    Powrot w wielkim stylu! Naprawde dobra fota!!!
    Kilka osob pewnie nie moglo sie doczekac konstruktywnych komentarzy do swoich prac.
    Ciesze sie z powrotu na dluzej mam nadzieje

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grudzinsky Zobacz posta
    tutek odnalazl sie na zewnetrznym dysku. zanim publikowalem napisalem sobie "na brudno" ale jesli istnieje mozliwosc "naprawienia" starego no to moze wlasnie tak zrobimy. odezwe sie
    Wątek można przywrócić w każdej chwili. Niestety nie działają w nim linki do zdjęć i widać sam tekst

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •