Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Zimowo.

  1. #21

  2. #22

    Domyślnie

    Wg mnie najlepsza 1 (odkrywczy tu nie jestem) ,bardzo fajnie skadrowana,spoko fotka ,2 i 3 jakos do mnie nie trafiaja ,ale to moje subiektywne zdanie.
    Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  3. #23
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2008
    Miasto
    Zachodniopomorskie
    Posty
    172

    Domyślnie

    Dzięki wszystkim za kolejne słowa!

    A teraz z zupełnie innej beczki. Zauważyłem, że przy niektórych użytkownikach wyzerowała się ilość postów. Wy też to macie, czy to tylko moja przypadłość? Stąd może propozycja GUINNESStsa abym dał jedno zdjęcia aby lepiej się poznać? A przy okazji, jeżeli nudzi przeglądanie kilku zdjęć w jednym wątku, to przeglądanie kilku wątków o jednym zdjęciu już nie? Mnie tam nic nie nudzi!

    Pozdrawiam!

  4. #24

  5. #25

    Domyślnie

    1 i 3 miodzio! Pozdrawiam!
    D750 N24-120 f/4, S35 f/1.4, S50 f/1.4, N50 f/1.8D, N85 f/1.8D, N70-300 f/4.5-5.6

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •