o tak 1 i 3 zdecydowanie na tak!
Szukaj
o tak 1 i 3 zdecydowanie na tak!
Wg mnie najlepsza 1 (odkrywczy tu nie jestem) ,bardzo fajnie skadrowana,spoko fotka ,2 i 3 jakos do mnie nie trafiaja ,ale to moje subiektywne zdanie
.
Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
Pozdrawiam, Krzysiek.
Dzięki wszystkim za kolejne słowa!
A teraz z zupełnie innej beczki. Zauważyłem, że przy niektórych użytkownikach wyzerowała się ilość postów. Wy też to macie, czy to tylko moja przypadłość? Stąd może propozycja GUINNESStsa abym dał jedno zdjęcia aby lepiej się poznać? A przy okazji, jeżeli nudzi przeglądanie kilku zdjęć w jednym wątku, to przeglądanie kilku wątków o jednym zdjęciu już nie? Mnie tam nic nie nudzi!
Pozdrawiam!
1 i 3 miodzio! Pozdrawiam!
D750 N24-120 f/4, S35 f/1.4, S50 f/1.4, N50 f/1.8D, N85 f/1.8D, N70-300 f/4.5-5.6
Skontaktuj się z nami