Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Unhappy D90 i GP-1 problem

    Wiatm wszyskich forumowiczów! Mam problem z moim Nikonem D90 i modułem GPS Nikon GP-1. Otóż podłączam go dołączonym kablem do modułu w wejście z napisem "camera" a do aparatu w wejście z napisem "GPS". Po krótkim czasie z czerwonego mrugania diody na GPS-ie załącza się zielona (< niż 4 satelity). A aparat i tak nie dodaje współrzędnych do EXIF'a. Co jest więc nie tak? Może coś w opcjach? Albo serwis? Proszę o pmoc.

  2. #2

    Domyślnie

    Dobra już sobie poradziłem. U mnie pomogło: wkładając kabelek do modułu w wejście z napisem "camera" włożyłem go mocniej. Włożenie go tak, że tylko dioda świeci nic nie dało. Dopchnięcie spowodowało, że puszka skomunikowała się z modułem GPS.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •