Zastanawiam się, skąd takie zapotrzebowanie MOCY, Koledzy macie?? W studio wielkim, po kilkaset metrów/2, lub w plenerze- to rozumiem,ale...
Ja niestety, w "przestrzeni fotograficznej" skromnej (o tej materielnej, rzecz jasna piszę), przeważnie 3x5 m2 zmieścić się muszę.... I 250 Ws x 2, plus pierdołki różne-jakoś mi wystarcza od lat kilku...
I "sportretowanie" tych 4-5 osób (jak trzeba,to całe sylwetki)- jakoś mi wychodzi)
A kiedyś przecież, tylko okno wielkie w suficie wystarczyć musiało PRZODKOM naszym)))
ps.o niskim iso WTEDY, nawet nie śmiem wspomnieć teraz))
POZDRAWIAM
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami