2 wg mnie najlepsza, całość serii zdecydowanie na +, a wszystko przez wizaż
Szukaj
2 wg mnie najlepsza, całość serii zdecydowanie na +, a wszystko przez wizaż
Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć
Co to za modyfikatorW którą stronę nie błyśniesz, wszędzie będzie jasno.
dwójka faktycznie do zakochania
1. Jak dla mnie za mocno ciachnieta, prosi sie o oddech...
2. Najdebest ale dodalbym grymasa z usteczek i wtedy strzal w dychacza...
3. Niepodoba mi sie lewe ramie jakos kolorystycznie odjechalo od reszty
4. Nierownomiernie zaswiecone przez co rozprasza mnie ta bluzka
pozdroofka
Member of ABCDEFG POLSKA.
Dzięki Wam wszystkim za opinie![]()
FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR
Podoba mi się, że zdjęcia nie są przeostrzone na oczach, co często zdarza się przy obróbce zdjęć po "domowej sesji". Tło też ładnie wyciągnięte. Kadry niestety ciasne i trochę nudne. Ale w kategorii prac amatorskich, oceniam je bardzo wysoko. Gratuluję.
D700, N24-70/2.8, N50/1.4 D, N70-200 VRII, Sigma 85/1.4, SB-800, SB-900, Manfrotto, Lastolite, Cokin
Skontaktuj się z nami