Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Justynka

  1. #11

    Domyślnie

    2 wg mnie najlepsza, całość serii zdecydowanie na +, a wszystko przez wizaż
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bhk Zobacz posta
    Justyna wypada tu dużo lepiej niż w poprzednim secie. Wiem jak trudno jest z błyskaniem w domu bez żadnych modyfikatorów. Czwórka naj.
    Było co prawda przez parasolkę, ale z bliska (pokój niewielki)...
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  3. #13

    Domyślnie

    Co to za modyfikator W którą stronę nie błyśniesz, wszędzie będzie jasno.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bhk Zobacz posta
    Co to za modyfikator W którą stronę nie błyśniesz, wszędzie będzie jasno.
    W sumie racja.. zwłaszcza w niedużym pokoju o białych ścianach. Ale przynajmniej przez parasolkę, w przeciwieństwie do gołej lampy, cienie nie są tak ostre.
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  5. #15

  6. #16
    Oszczędny w słowach Awatar jungli
    Dołączył
    07 2008
    Miasto
    Wolne Miasto Gdansk
    Posty
    136

    Domyślnie

    1. Jak dla mnie za mocno ciachnieta, prosi sie o oddech...
    2. Najdebest ale dodalbym grymasa z usteczek i wtedy strzal w dychacza...
    3. Niepodoba mi sie lewe ramie jakos kolorystycznie odjechalo od reszty
    4. Nierownomiernie zaswiecone przez co rozprasza mnie ta bluzka

    pozdroofka
    Member of ABCDEFG POLSKA.

  7. #17

    Domyślnie

    Dzięki Wam wszystkim za opinie
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  8. #18

    Domyślnie

    Podoba mi się, że zdjęcia nie są przeostrzone na oczach, co często zdarza się przy obróbce zdjęć po "domowej sesji". Tło też ładnie wyciągnięte. Kadry niestety ciasne i trochę nudne. Ale w kategorii prac amatorskich, oceniam je bardzo wysoko. Gratuluję.
    D700, N24-70/2.8, N50/1.4 D, N70-200 VRII, Sigma 85/1.4, SB-800, SB-900, Manfrotto, Lastolite, Cokin

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •