Witam. Mam zamiar kupić ten aparacik dla siostry Pytanie jest odnośnie czy ktoś testował dokładnej tego pentaxa K-x? Wyczytalem wiele opini, widzialem wiele sampli i opisow i z tego co zauwazylem aparat jest lepiej niz dobry za tą cene (ok.2000zl). Jakoś szumów przy ISO 3200 poprostu powala, a nawet przy 6400. Nawet na dprview chwala bardzo ten aparat. Wiem że wielu powie, że za tą cenę można kupić Nikona, Sony, ale mnie narazie interesuje ten model. VR w korpusie, bardzo wysoki użyteczne ISO. Czyli aparat w sam raz np.do pomieszczeń bez dodatkowej lampy i super obiektywów. Jednak ma też pare minusów jak brak górnego ekranu. Ale czy ktoś może podać jakieś informacje z własnej ręki? Miał ktoś do czynienia z tym aparatem? /wiem że było już kilka wątków na temat tego aparatu, ale ja nie chce sie kłocić na temat koloru obudowy / Prosze o pomoc...