Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Podobieństwo czy może jednak nie?

    Witam To moj pierwszy post na tym forum i pierwsza foteczka.Chcialam uchwycic podobienstwa miedzy psiakiem i dziewczynka...

    1.
    Ostatnio edytowane przez wild_jasminum ; 30-12-2009 o 01:43

  2. #2

    Domyślnie

    no to witamy na forum! fotka bardzo ciekawa, emanująca pozytywna energia lecz dodatna w nie wlasciwym dziale ;p nie przejmuj sie tym :P jezeli chodzi o dzial to jestes nie pierwszy i nie ostatni
    pozdraiwam

  3. #3

    Domyślnie

    No wlasnie mialam dylematy do jakiego dzialu dodac ta fotke...Nie trafilam...

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2005
    Miasto
    tarnobrzeg
    Posty
    119
    Wpisów
    1

    Domyślnie

    Bardziej fotka reportażowa , pomysł fajny życzę następnych fotek na forum pozdrawiam.

  5. #5

    Domyślnie

    pomysł fajny ale pierwsze, co rzuca mi się w oczy to nieziemska jakość. Czym zrobione? Pytam z czystej ciekawości
    D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
    Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
    l
    http://wld-art.pl

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wild_jasminum Zobacz posta
    No wlasnie mialam dylematy do jakiego dzialu dodac ta fotke...Nie trafilam...
    Jak dla mnie to nic sie nie stalo,proponowalbym,zebys poprosil moderatora o przeniesienie, chyba najlepiej pasuje do fotografii albumowej...


    A co do foto: to jest swietne ,fajnie uchwycone ,ekstra kolory, ostrosc i bokeh tez miodzio - podsumowujac bardzo mi sie podoba.
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 30-12-2009 o 17:15
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  7. #7

    Domyślnie

    Można tylko powtórzyć, nie ziemska jakość i czym to robione?
    Pozdrawiam Zbyszek
    D90, D700 + MB-D10 / Sigma 10-20, 24-70 HSM, 150-500. SB-900
    Sony HDR SR 11

  8. #8

    Domyślnie

    Bardzo dziekuje za opinie Poprosze moderatora o przerzucenie tematu,a pozniej moze jeszcze odwaze sie cos wrzucic z moich fotek

    Cytat Zamieszczone przez wld Zobacz posta
    pomysł fajny ale pierwsze, co rzuca mi się w oczy to nieziemska jakość. Czym zrobione? Pytam z czystej ciekawości
    Hehe,juz mowie - D200+Nikkor 70-300VR

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lortek Zobacz posta
    jezeli chodzi o dzial to jestes nie pierwszy i nie ostatni
    Nie pierwsza i nie ostatnia

  10. #10

    Domyślnie

    "Śiuper" para...a jakość..już wiadomo skąd i ...nie przesadzajcie....
    Pozdrawiam
    Andrzej.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •