Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie D70 podlaczenie do kompa

    Sorki nie wiedzialem gdzie to umiescic.
    Zainstalowalem oprogramowanie z plyty dolaczonej do D70 podlaczylem D70 przez USB i system windows 2000 wykryl nowe urzadzenie, wyszukal niby odpowiednie sterowniki ale NIKON D70 widnieje teraz w systemie wraz z wykrzyknikiem zoltym ze jakis blad ze sterownikami??
    Co zle zrobilem? Jak podlaczyc D70 do kompa.

    HELP.

  2. #2

    Domyślnie

    dziwne, moze poszukaj na stronie us sterownikow odpowiednicz dla 2000 chodz wydaje mi sie ze powinien aparat byc wykryty jako dysk wymienny.

  3. #3
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Przestaw aparat z trybu mass storage na PTP

  4. #4

    Domyślnie

    Kaleid zaraz sprawdze ale dlaczego w instrukcji jest napisane: "nie wybieraj PTP" ?

  5. #5

    Domyślnie

    Zakup sobie dobry czytnik kart pamięci i po problemie.
    Metal For Soul Beer For Body Thrash Till Death

  6. #6
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kacperek
    Kaleid zaraz sprawdze ale dlaczego w instrukcji jest napisane: "nie wybieraj PTP" ?
    Przestaw w PTP i nie marudz Pod w2k tak to juz jest....

  7. #7

    Domyślnie

    Hihi nie marudze juz

    Przestawilem, windows wykryl aparat moglem nawet sterowac sobie aparatem z kompa.
    Oczywiscie zeby nie bylo mam problem, jak zgrac fotki z karty?? Myslalem ze normalnie pokaze mi sie nowy dysk czy cos takiego, a tutaj nic Albo ja slepy jestem albo ....

  8. #8
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Jesli Windows wykryl aparat, powinienes go widziec jako kolejny dysk...oznaczony D70

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kaleid
    Jesli Windows wykryl aparat, powinienes go widziec jako kolejny dysk...oznaczony D70
    Chlip chlip moge sterowac nikon capture aparatem ale nie widze dysku

  10. #10

    Domyślnie

    Zakladam ze aparacik masz wlaczony i podlaczony przez USB . Jezeli zainstalowales Picture Project to uruchom ten program i kliknij na "Transfer", wskaz folder do ktorego maja sie ladowac fotki i OK !!
    Pozdrawiam !!!
    Jacek
    <Zorba>S.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •