Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Wątek: Canon 40D

  1. #1

    Domyślnie Canon 40D

    Mam pytanie do kogoś kto użytkował 40D a mianowicie jak ten aparat sprawdzi się w studiu.
    Potrzebuję puszki tylko do studia a mam okazję kupić za niezłą kasę właśnie 40D
    N. D810, D5100, N. 18-70 f3.5-4.5G, 24-70 f2.8, 50 f1.8G, 105 Micro
    SB-800, SB-900. Sy. 500mm f6.3,

  2. #2

    Domyślnie

    Jatin AF itp radzi sobie bdb (jak to w 40D), ale balans bieli juz nie do konca, trzeba walczyc z rozowym na bialym tle... Ale ogolnie daje rade (uzywam 40d prawie 2 lata i jedyne czego mi w nim brakuje (a zarazem jest to dla mnie najwazniejsze) to akceptowalne wysokie ISO i mozliwosc recznej kalibracji obiektywow).

  3. #3

    Domyślnie

    Wysokie iso mi nie potrzebne bo mam dobre oświetlenie a co do WB to używam przeważnie stałego światła o temp. 5400k więc myślę że chyba sobie poradzi
    N. D810, D5100, N. 18-70 f3.5-4.5G, 24-70 f2.8, 50 f1.8G, 105 Micro
    SB-800, SB-900. Sy. 500mm f6.3,

  4. #4

    Domyślnie

    Mój znajomy posiada 40D i używa go bardzo często w studio. Sam miałem nawet okazję się nim pobawić i całkiem nieźle się sprawował. Jak zamontujesz do niego wyzwalacz radiowy to bardzo przyjemnie się z nim współpracuje a AF nie ma problemu z ustawieniem ostrości (chyba 9 krzyżowych czujników). Jak robisz w RAW to WB nie jest aż tak istotny
    D610, V1, FM2n

  5. #5
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    jaka to jest dobra cena według ciebie?

  6. #6

    Domyślnie

    Ja całkiem niedawno prawie nabyłem 40D z oryginalnym gripem z przebiegiem 4000 klatek za 1800 zł. Niestety ale zanim dostałem odpowiedź od sprzedawcy ktoś mnie uprzedził i kupił.
    D610, V1, FM2n

  7. #7
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez catintheflat Zobacz posta
    Ja całkiem niedawno prawie nabyłem 40D z oryginalnym gripem z przebiegiem 4000 klatek za 1800 zł. Niestety ale zanim dostałem odpowiedź od sprzedawcy ktoś mnie uprzedził i kupił.
    to bdb cena jeśli z gripem

  8. #8

    Domyślnie

    mój kolega ostatnio kupił kilkumiesięcznego 40d- 2800 klapnięć, zapłacił 2100zł
    według mnie to bardzo fajny aparacik- obecnie dwóch moich znajomych robi zdjęcia właśnie 40d, ale więcej nie powiem, bo cykają raczej w plenerze
    pozdrawiam
    1/2 Get Lucky Photo
    D750| S 35mm | N 50mm 1.8 | SB700

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    Co prawda aparat nie miał już gwarancji bo sprzedający kupił go w UK i widocznie chciał się pozbyć przed świętami
    D610, V1, FM2n

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •