Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    2 najlepsza z tych co pokazałeś, ale powiem szczerze że nie rzucają mnie te portrety na kolana, coś jest nie tak z kadrowaniem i ułożeniem modelki, ale to moja ocena, subiektywna
    ..Nikon...

  3. #3

    Domyślnie

    2 i 4 z dużą przewagą na 4 i jednak widziałbym jeszcze takie same, ale z oczami otwartymi

  4. #4

    Domyślnie

    4 podoba mi się najbardziej
    Nikon D40 | N18-55 VR | YN460-II | I JESZCZE ROWER |

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    2 i 4 to moi faworyci, choć na 2 uciąłbym trochę góry.

  7. #7
    Niksonpower
    Gość

    Domyślnie

    2 i oczywiście 4

    dobra robota

    Nikson

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    Świetne, 2 najfajniejsza!

  10. #10

    Domyślnie

    3 miszcz... Wiele bym dał żeby kiedyś zrobić takie zdjęcie.
    D70s | N 18-55mm | S 70-300mm APO | helios 44m-4 | Lowepro Nova 3 AW
    deviantART

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •