Przepiękny widok, bdb foto.![]()
Szukaj
Przepiękny widok, bdb foto.![]()
D610 | N 16-35 VR | N 85/1.8D | T 90/2.8 Di | T 70-300 VC || D70s | N 18-70/3.5-4.5
świetnie wyszło
No to tym razem dałeś do wody, sorry pieca.
Świetna fota. Kadr, kolory i to odbicie - pierwsza klasa.
Podoba się. Gratki!
No bardzo fajnie....czerwony pojechany ale nie razi....jest spoko...podoba sie!
Nikon http://greg77.com/
Wspaniale bogactwo kolorow na zdjeciu, dla mnie one sa wlasnie tutaj glownym atutem. Kadrowo rownie swietnie - przemyslana i uporzadkowana kompozycja.
Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
Pozdrawiam, Krzysiek.
jest świetne
Jestem szumofobem. S50F1.4A
Dziękować Panowie, normalnie miód na moje oczy lejeciePozdrawiam
![]()
Przepiękne zdjęcie.
Skontaktuj się z nami