Close

Strona 1 z 37 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 365
  1. #1

    Domyślnie Kalendarz, zamowienia

    No to jedziemy nikoniarze




    Cena kalendarza: 33 zlote Z WYSYLKA (POCZTA). Wymyslilem sobie ze ustalimy ta cene na sztywno, niezaleznie czy odbior bedzie u liderow grup, czy tez indywidualnie. Poprostu taki koszt pokryje nam ewentualne straty, a jesli okaze sie ze uzyskamy zyski, to pojda w gadzety nikoniarzy ktore juz powoli organizuje.

    EDIT: po interwencji i sugestii Jacka_Z ktory zwrocil mi uwage ze nie oplacalnym dla Was bedzie odbior u lidera jesli cena bedzie taka sama, nie mam innego wyjscia jak przyjac to do wiadomosci i przelknac. Zatem w watku niech dopisuja sie osoby indywidualnie odbierajace kalendarze. Sa juz dane do przelewow i sposob zamawiania. Osoby ktore zamierzaja odebrac kalendarz u lidera, wplacaja kwote 28 PLN.

    Ponizej zamieszczam dane bilingowe do wplaty. OGROMNA PROSBA. W tytule wpisujcie nick, nazwisko ilosc sztuk oraz dopiski: kalendarz. Jesli odbior ma nastapic u lidera, dopiszccie tez "lider" Na maila: kalendarz@digital.pl poprosze o dane do wysylki i tekst ktory umiescicliscie w tytule wplaty. To bardzo ulatwi mi adresowanie kalendarzy.

    Ufff...

    12 2490 0005 0000 4500 2706 3550
    "ELLI"
    90-425 Łódź, ul. Piotrkowska 101

    Ps. Bardzo prosze liderow grup o deklaracje przyjecia do dystrybucji lokalnej na biuro@digital.pl i przeslanie mi ilosci zamowionych kalendarzy. Nie pali sie ale juz mozna sie na tym skupic

    Maly backstage





    Kalendarze sa opakowane tak jak je widzicie powyzej. Zdecydowalem sie na taka forme z uwagi na bezpieczenstwo dostarczenia ich przez poczte. Pierwsza partia poszla dzisiaj. Nie ukrywam ze to makabrycznie upierdliwa i czasochlonna robota...

  2. #2

    Domyślnie

    2 sztuki poproszę. Jak będzie ustalona kwota i nr konta to wpłacę kaskę.
    Dziwnym nie jest

  3. #3

    Domyślnie

    4 sztuki (w tym gwarantowany nieodpłatny egzemplarz)

  4. #4

    Domyślnie

    1 dla mnie.
    D200 MB-D200 D60 | 35 85 | SB-800


  5. #5

    Domyślnie

    dla mnie skromnie jedna gratisotwa:P

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    dla mnie 2 szt

  8. #8

    Domyślnie

    Jak co roku, jedna sztuka dla mnie.
    W życiu piękne są tylko chwile
    Blog

  9. #9

    Domyślnie

    W takim razie sztuk 1 poproszę.
    Samsung NX300,NX20, 18-55 OIS i 30mm f:2 50-200 OIS III

  10. #10

    Domyślnie

    Dla mnie 2 sztuki poproszę.

Strona 1 z 37 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •