Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: D700 i komputer

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie

    wlansie zainstalowalem Fast Picture Viewer i musze powiedziec ze dzia swietnie.....
    FX

  2. #2

    Domyślnie

    Witam, ja mam takie pytanko jak podlaczed700 do kompa kablem usb to w LR. mam podglad na wykonane zdjecie, jak podlacze kabel do drogiego kabla usb ( poprostu go przedluze o 5 m) lr nie widzi aparatu,moze ktos wie o co kaman? dzieki i pzdr.

  3. #3

    Domyślnie

    Jeśli dobrze zrozumiałem pytanie to chyba kaman? o te 5 m.

  4. #4
    Rozmowny Awatar dzejms
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Nie ma takiego miasta Londyn...jest Lądek...Lądek Zdrój
    Posty
    705

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez judasz Zobacz posta
    Witam, ja mam takie pytanko jak podlaczed700 do kompa kablem usb to w LR. mam podglad na wykonane zdjecie, jak podlacze kabel do drogiego kabla usb ( poprostu go przedluze o 5 m) lr nie widzi aparatu,moze ktos wie o co kaman? dzieki i pzdr.
    Max długość kabla USB to właśnie 5m, chyba że na łączniu zapodasz jakiś hub USB z własnym zasilaniem.
    Stopka sropka... wybitnie niekomercyjna.

  5. #5

    Domyślnie

    no to jakas lipa , wlasnie moezylem kabel , ma 4m ( sory za pomylke) o tych 5 m czytalem juz .pzdr.

  6. #6

    Domyślnie

    ok, chlopcy i dziewczeta, wszystko gra, dzieki za pomoc, podpielem tak, od poczatku d700 oryginalnym kablem do czytnika kart z wejsciami usb, kabel czytnika przedluzylem wlasnie o 4 m do kompa, i jest cacy, mala wada, czytnik bedzie sie platal kolo aparatu cly czas, jakos go trzeba bedzie przymocowac do czegos, moze statyw ( cokolwiek) ps. cena kabla £2.98.
    pzdr i dzieki za podpowiedzi.

  7. #7

    Domyślnie

    Ja pracuje na każdej sesji na kablu z LRem. Kupiłem 5m kabla z hubem na końcu. Takie nieco większe gniazdko. Razem z kablem oryginalnym Nikona mam ok. 6 m na prace. Wszystko działa swietnie, bez wieszanie sie i pewnie, czasem po 5 - 7 godzin. Polecam takie rozwiazanie, tym bardziej, ze koszt takiego kabla to ok. 40 zł.
    Nie ma co myśleć o żadnym transmiterze, zbyt wolno transferuja. Na kablu, RAW idzie 3 - 4 sekundy.
    oko

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez devilcape Zobacz posta
    Ja pracuje na każdej sesji na kablu z LRem. Kupiłem 5m kabla z hubem na końcu. Takie nieco większe gniazdko. Razem z kablem oryginalnym Nikona mam ok. 6 m na prace. Wszystko działa swietnie, bez wieszanie sie i pewnie, czasem po 5 - 7 godzin. Polecam takie rozwiazanie, tym bardziej, ze koszt takiego kabla to ok. 40 zł.
    Nie ma co myśleć o żadnym transmiterze, zbyt wolno transferuja. Na kablu, RAW idzie 3 - 4 sekundy.
    szukam takiego kabla , ale nie bardzo wiem o co chodzi , mozna prosic o jakiego kolwiek linka ? dzieki i pzdr.

  9. #9

    Domyślnie

    Ciężka sprawa z tym linkiem. Kabel kupowałem w sklepie komputerowym. Prosiłem gościa o 5 m kabla Usb. Facet zauwazyl, ze jest to max dla standardu usb i doradzil taki z hubem. Zadziałał i jest super. Ale to jakiś noname kabel. Nie znam marki i nic nie jest na nim napisane. Trzeba po prostu szukać kabla usb z hubem.
    oko

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •