Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: D700 i komputer

  1. #1

    Domyślnie D700 i komputer

    witam,
    poszukuje rozwiazania problemu na jaki napotkalem starajac sie podlaczyc D700 do komputera.
    chodzi mi o przeniesienie obrazu w czasie sesji fotograficznej przy pomocy programu
    Camera Contrpl PRO. otoz wydaje mi sie ze kamera ta nie wspolpracuje z programem przy pomocy zwyklego kabla USB.
    program nie widzi kamery. idac dalej nie wiem tez czy wspolpracuje za pomoca wifi polaczenia. szczegolnie ze przetwornik Wt-4 nikona ma bardzo wygorowana cene.
    czy ktos moze mi pomoc i wytlumaczyc jak podlaczyc D700 tak aby obraz byl widoczny na ekranie komputera???
    moze jakis inny program ktory polaczy sie przez USB???

    pozdrawiam zbik

  2. #2
    Rozmowny Awatar dzejms
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Nie ma takiego miasta Londyn...jest Lądek...Lądek Zdrój
    Posty
    705

    Domyślnie

    Dziala przez USB z CCP. Jaka masz wersje?
    Stopka sropka... wybitnie niekomercyjna.

  3. #3

    Domyślnie

    dziala. sprawdz wersje programu. tez tak mialem zupgradeowalem do najnowszej i dziala. ale ma inny szkopul. w trakcie sesji zgrywa zdjecia tzn nei zostawia ich na karcie co mi sie nie podoba......
    FX

  4. #4

    Domyślnie

    testowane, działa na pewno.
    Contax 645, Zeiss 80mm f/2

  5. #5

    Domyślnie

    wersja 2.00 , nie wiem moze cos zle podlaczam, bo uzywam zwyklego USB

    tak czy owak dzieki bede szukal bledu,
    dla mnie to dobra wiadomosc ze wogole dziala przez USB

  6. #6

    Domyślnie

    uaktualnij wersje. ta wersja nie widzi D700
    FX

  7. #7

    Domyślnie

    dzieki za pomoc , tak zrobie

  8. #8

    Domyślnie

    Nie zapomnij również przestawić trybu usb w menu aparatu na: [MTP/PTP].



  9. #9

    Domyślnie

    w d700 nie ma takiego bajeru :d
    FX

  10. #10
    Rozmowny Awatar dzejms
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Nie ma takiego miasta Londyn...jest Lądek...Lądek Zdrój
    Posty
    705

    Domyślnie

    Upgrade do min 2.20 , bo od tej wersji pojawila sie obsluga D700.
    Stopka sropka... wybitnie niekomercyjna.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •