witam,
poszukuje rozwiazania problemu na jaki napotkalem starajac sie podlaczyc D700 do komputera.
chodzi mi o przeniesienie obrazu w czasie sesji fotograficznej przy pomocy programu
Camera Contrpl PRO. otoz wydaje mi sie ze kamera ta nie wspolpracuje z programem przy pomocy zwyklego kabla USB.
program nie widzi kamery. idac dalej nie wiem tez czy wspolpracuje za pomoca wifi polaczenia. szczegolnie ze przetwornik Wt-4 nikona ma bardzo wygorowana cene.
czy ktos moze mi pomoc i wytlumaczyc jak podlaczyc D700 tak aby obraz byl widoczny na ekranie komputera???
moze jakis inny program ktory polaczy sie przez USB???
pozdrawiam zbik
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami