Close

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 63
  1. #1

    Domyślnie Kalendarz forum na 2010 rok

    Postanowilem kontynuowac watek kalendarzowy na 2010 roku w nowym watku, rozpoczynajac od ustalen w poprzednim.

    Ustatlilismy juz ze kalendarza klubowego nie bedzie, zatem musi byc forumowy. Czy NKP bedzie w tym uczestniczylo czy nie, nie wiem. Zobaczymy. Wiem natomiast ze czas ucieka. Zapytam o to oficjalnie i mam nadzieje ze Zarzad sie nie obrazi ze nie bedze czekal na "po swietach". Na dodatek skontaktowanie sie z ludzmi ktorych zdjecia wybralismy tez juz graniczy z cudem bo watku o kalendarzu juz nie ma... Sprawe moze ulatwic ponowne proszac o wystawienie zdjec wraz ze zgoda w oddzielnym watku. Mozemy rowniez poprosic dla formalnosci wszystkich forumowiczow o swoje propozycje jednego zdjecia i otworzyc ponowne glosowanie ale pod jednym warunkiem, ze wybor zdjec zostanie dokonany w 24 godziny. Unikniemy wtedy ponownej zgody na publikacje zdjec w kalendarzu i oczyscimy sprawe forum/NKP na dobre, wysylajac do druku caly meterial w dobe... Oczywiscie musimy miec tez zgode na wykorzystanie projektu (stig bodajze). Jesli jej nie bedzie, musimy projekt wdrozyc od nowa. Mozna wszystko robic rownolegle co oszczedzi czas.

    W zwiazku z czasem ktory nas goni, jestem za:

    - ponownym wyborem 12 zdjec (oddzielny watek) przez forumowiczow (forma 24 godzinnej ankiety, po uprzedniej, kilkudniowej publikacji propozycji) - ulatwieni to zgode na publikacje, oczyszczenie atmosfery czy forumowy czy NKP
    - okresleniem pelnych kosztow docelowych dla nakladu 350 sztuk
    - prosba o przeslanie layoutu ze zmianami i zaakceptowanie go w nowej formie wraz ze zgoda na publikacje
    - okreslenie sposobu dystrybucji (jestem za opcja calkowitego przeniesienia na drukarnie/agencje)

    Jest jeszcze maly problem. W poprzednich latach nie sprzedana czesc kalendarzy zostala przez NP zrefundowana. W naszym przypadku nie moze byc o tym mowy, zatem mozna problem rozwiazac lekko zwiekszajac koszt kalendarza (wciaz mowimy o kosztach bez zysku) na pokrycie "straty". To jest do przedyskutowania.

    Na to wszystko mamy czas powiedzmy do 28 grudnia, wiem ze swieta itd ale zaglosowanie na zdjecia to naprawde nie jest wielki problem...

  2. #2

    Domyślnie

    Czy ten "nowy kalendarz" będzie dla wszystkich, czy tylko dla "wybrańców"? Piszesz o 200 sztukach stąd moje pytanie.

    Ja chętnie piszę się na jedną sztukę kalendarza, mogę nawet dokonać przedpłaty.
    "Being a champion is redefining what's humanly possible."
    Lance Armstrong | Blog Rowerowy | Flickr.

  3. #3

    Domyślnie

    Bedzie dla wszystkich. Ilosc bez najmniejszego problemu bedzie mozna zwiekszyc dodrukiem, jednak oddanie kalendarza do druku juz na dziendobry wiaze sie z kosztami zatem dla bezpieczenstwa ustalilem taka ilosc. Przedplaty mile widziane ale najpierw ustalimy koszty druku.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Przedplaty mile widziane ale najpierw ustalimy koszty druku.
    to już masz dwóch chętnych, podaj tylko numer konta

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Przedplaty mile widziane ale najpierw ustalimy koszty druku.
    W takim razie czekam na rozwój sprawy
    "Being a champion is redefining what's humanly possible."
    Lance Armstrong | Blog Rowerowy | Flickr.

  6. #6

    Domyślnie

    wszystko ok ale czemu wywazac otwarte juz drzwi?
    sa zdjecia, autorzy, projekt gotowy do druku
    watek kalendarzowy ktos usunal?
    jakby co caly uklad jest TU:
    http://www.nikonklub.pl/?/content/re...darz_2010/full

    eee no jest na forum:
    http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=120586

    uwazam ze mozna zrobic przedplaty dla chetnych i to bedzie najlepsza forma finansowania
    zrobic troche wiecej egz. - sprzedadza sie
    BANER NA GLOWNEJ STRONIE FORUM
    smialo mozna 300szt szacowac

    polecam kontakt ze stigiem - przerobi projekt i ma pod reka super drukarnie
    Ostatnio edytowane przez hesja ; 22-12-2009 o 13:56
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    proponowałbym zrobienie listy (jak na plenerach z chętnym i wpłatami) w pierwszym poście, aktualnie jestem chętny na min. 2szt. więc można mnie pisać do listy wpłata będzie dokonana najszybciej po podaniu kwoty i nr rachunku

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Jest jeszcze maly problem. W poprzednich latach nie sprzedana czesc kalendarzy zostala przez NP zrefundowana. W naszym przypadku nie moze byc o tym mowy, zatem mozna problem rozwiazac lekko zwiekszajac koszt kalendarza (wciaz mowimy o kosztach bez zysku) na pokrycie "straty".
    SPRZEDAWALY SIE WSZYSTKIE A DLUGO JESZCZE BYLY PYTANIA (I W CZERWCU)
    sorki za Caps
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  10. #10

    Domyślnie

    myślę, że nie ma sensu ogłaszać kolejnego konkursu- hesja ma rację
    dajcie tylko nr konta i twórzmy listę!

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •