Close

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 63
  1. #21

    Domyślnie

    Jedno jest pewne, bez wsparcia NP a tak wlasnie jest, kalendarz nie bedzie kosztowal 25 zlotych. Nie ma szans... Czekam na wyceny, w jednej z drukarn juz zaproponowano mi cene 29 zlotych przy nakladzie 250 sztuk ale to najtansza oferta i niekoniecznie dobra jakosciowo. Szukam dalej, czekam na kontakt od Stiga (poszlo PW). Znacznie szybciej uwinelibysmy sie z kalendarzem ktory juz zostal zaakceptowany, nie chce tylko zeby byly jakies problemy...

  2. #22

    Domyślnie

    5 sztuk,, (fota jest rodzina czeka , sami rozumiecie) - zgodę wyrażam na wykorzystanie i wydrukowanie zdjątka burzy , jak trzeba wyślę na wskazany adres jeszcze raz,..
    oczywiście przedpłata jak najbardziej pozdrawiam

  3. #23

    Domyślnie

    Nie chcę mówić za wszystkich, ale podane ceny wydają się być spokojnie do zaakceptowania. Myślałem, że wylądujemy w okolicach pięciu dych a tu proszę, miłe zaskoczenie. Przynajmniej dla mnie.
    LED ZEPPELIN

  4. #24

    Domyślnie

    Kilka zlotych dojdzie na wysylke/pakowanie ale to mozna zalatwic regionalnie, jak bylo do tej pory i bedzie tanio. Walcze dalej

    Jestem po rozmowie z Stigiem, czekamy na nowa kalkulacje. Bedziemy starali sie zeby to wszystko bylo najtansze jak to mozliwe...

  5. #25

    Domyślnie

    też uważam ze nie ma sensu wyważać już otwartych drzwi. jest fajny projekt zmienić tylko logo na Nikoniarze i do drukarni, mam nadzieję Piotrze ze nie będzie problemów dogadania się z ludżmi z NKP

    ps. ja proszę o dwa egzemplarze

  6. #26

    Domyślnie

    kolejny chętny na przedpłatę znaleziony
    D810+N24-70/2.8+T17-50/2.8+N50/1.8+N70-210/4+SB800+...

  7. #27

    Domyślnie

    Ja też! Ja też! Płacę z góry jakby coś ;o)
    The Iron never lies to you. You can walk outside and listen to all kinds of talk, get told that you’re a god or a total bastard. The Iron will always kick you the real deal.

  8. #28

    Domyślnie

    I ja! I ja! 1 szt.
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  9. #29

    Domyślnie

    Baaardzo sie ciesze, bo to oznacza ze nasz kalendarz zawisnie na scianach. Huuurrraaa

    Nie przywiazujmy sie kochani jeszcze do tej ceny ktora podalem bo jest baaardzo wstepna i nie znam jakosci ich wydrukow (ich oferta jest najnizsza, pozostale sa sporo wyzsze, od 35-40 zlotych). Stigowi mozemy zaufac bo jakosc materialow juz znamy. Czekam na wycene i do dziela

    Ale sie ciesze

  10. #30

    Domyślnie

    Po pierwsze jakość, po drugie cena. Oczywiście w rozsądnych proporcjach. Piszę się na dwa kalendarze i z utęsknieniem wyglądam konta.
    LED ZEPPELIN

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •