Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Domyślnie Napisz list do...


  2. #2

    Domyślnie

    Takie pytanie mam: czy można skorzystać z "gotowca", który umieścił na Twojej stronie Artur? Oczywiście nieco go modyfikując.
    "Being a champion is redefining what's humanly possible."
    Lance Armstrong | Blog Rowerowy | Flickr.

  3. #3

    Domyślnie

    Tak, mysle ze mozna.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez docxxx Zobacz posta
    Tak, mysle ze mozna.
    Też myśle, że autor nie będzie maił nic na przeciwko. Trzbe się brać za pisanie, w końcu to tylko 5 zł, coś jakby inwestycja na przyszłość
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  5. #5

    Domyślnie

    a nie lepiej po prostu zrezygnowac z systemu skoro serwis jest be wtedfy poczuja ze klijenci uciekaja na walsniej kieszeni i chwila poleca glowy w nikon polska i cos napewno sie zmieni...

  6. #6

    Domyślnie

    aha poza tym naprawde ktokolwiek tu mysli ze kiranawa czy jak mu tam zobaczy te listy na oczy ? poczta idzie do obslugi klijenta i koniec jesli dostaja mnostwo listow i tak jak widac powyzej gotowcow po prostu przygotuja sobie tez gotowca i dalej kopiuj wklej jedyna metoda naprawy obecnej sytuacji wydaje sie zmeinienie systemu

    dodał prz3mo:
    Kolego, stosuj znaki interpunkcyjne i postaraj się pisać bez błędów ortograficznych. Ciężko się to czyta...
    Ostatnio edytowane przez prz3mo ; 23-12-2009 o 09:27

  7. #7

    Domyślnie

    pokaz mi no palcem gdzie jest blad ORTOGRAFICZNY to uwierze ze snie..

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez michalf84 Zobacz posta
    aha poza tym naprawde ktokolwiek tu mysli ze kiranawa czy jak mu tam zobaczy te listy na oczy ? poczta idzie do obslugi klijenta i koniec jesli dostaja mnostwo listow i tak jak widac powyzej gotowcow po prostu przygotuja sobie tez gotowca i dalej kopiuj wklej jedyna metoda naprawy obecnej sytuacji wydaje sie zmeinienie systemu
    Myślę, a przynajmniej mam nadzieję, że japończycy mają inną mentalność od "naszej" polskiej i nie zignorują faktu nagłego wzrostu napływu korespondencji z kraju nad Wisłą. Sądzę, że nie będzie to gotowiec przygotowany przez sekretarkę, a jeśli nawet, to ktoś wysoko postawiony na pewno będzie o problemie poinformowany.


    Autorowi wątku gratuluję inicjatywy. Tak trzymać


    Cytat Zamieszczone przez michalf84 Zobacz posta
    pokaz mi no palcem gdzie jest blad ORTOGRAFICZNY to uwierze ze snie..
    Jak wyżej. A tak w ogóle, to czy pisanie bez użycia polskich znaczków nie jest traktowane jako błąd ortograficzny, bo jeśli tak, to masz ich tam dość sporo
    clusca
    Fufu X

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez michalf84 Zobacz posta
    aha poza tym naprawde ktokolwiek tu mysli ze kiranawa czy jak mu tam zobaczy te listy na oczy ?
    Jak kazdy bedzie myslal jak Ty, to na pewno nic z tego nie bedzie. Nie chcesz, nie pisz. Nikt nikogo nie zmusza. Tylko pozniej nie narzekaj, ok?

  10. #10

    Domyślnie

    Ja się tylko zastanawiam, jak szanowny Mr KARIYA Michio, kliknie w te długie linki z papierka ?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •